جامع خبر(جامع نیوز):مخابرات منطقه تهران در شهرک صنعتی خوارزمی پاکدشت، امکانات راه اندازی ارتباط تلفن ثابت و پهنای باند FTTH بر بستر فیبر نوری را افتتاح کرد. به گزارش مخابرات منطقه تهران، در راستای تحقق شعار سال ۹۸ (رونق تولید) و با هدف تامین زیرساخت های فنی، آیین راه اندازی امکانات ارتباطی تلفن ثابت و […]

جامع خبر(جامع نیوز):مخابرات منطقه تهران در شهرک صنعتی خوارزمی پاکدشت، امکانات راه اندازی ارتباط تلفن ثابت و پهنای باند FTTH بر بستر فیبر نوری را افتتاح کرد.

به گزارش مخابرات منطقه تهران، در راستای تحقق شعار سال ۹۸ (رونق تولید) و با هدف تامین زیرساخت های فنی، آیین راه اندازی امکانات ارتباطی تلفن ثابت و خدمات باند پهن FTTH به تولیدکنندگان داخلی و صاحبان مشاغل و صنایع در شهرک صنعتی خوارزمی با حضور مهندس ملک جعفریان مدیر مخابرات منطقه تهران، مسئولین شهرستان پاکدشت و شهرک های صنعتی استان تهران در روز شنبه ۱۳ مهر ماه برگزار شد.

بر اساس همین گزارش، در جهت راه اندازی این پروژه مبلغ ۱۵ میلیارد هزینه شده که با عنایت به پتانسیل واحدهای صنعتی، امکانات ۱۰۲۴ پورت FTTH و امکان واگذاری سرویس های sip trunk، sip phone و tel30 به متقاضیان در آن شهرک صنعتی فراهم شده است.