جامع خبر(جامع نیوز):سید باقر فتاحی عضو هیات مدیره بانک توسعه تعاون: مدیریت شعب استان خراسان رضوی این بانک در پرداخت تسهیلات رشد ۱۰۵درصدی رقم‌زده است. سید باقر فتاحی عضو هیات مدیره بانک توسعه تعاون در جلسه ارزیابی عملکرد مدیریت شعب استان خراسان رضوی که به‌منظور بررسی و سنجش میزان کارایی، اثربخشی و تحقق کمی و […]

جامع خبر(جامع نیوز):سید باقر فتاحی عضو هیات مدیره بانک توسعه تعاون: مدیریت شعب استان خراسان رضوی این بانک در پرداخت تسهیلات رشد ۱۰۵درصدی رقم‌زده است.

سید باقر فتاحی عضو هیات مدیره بانک توسعه تعاون در جلسه ارزیابی عملکرد مدیریت شعب استان خراسان رضوی که به‌منظور بررسی و سنجش میزان کارایی، اثربخشی و تحقق کمی و کیفی عملکرد با توجه به برنامه ابلاغی سال ۹۸ در محل ساختمان ستادی میرداماد این بانک برگزار شد گفت: این استان علاوه بر تحقق رشد ۱۰۵درصدی پرداخت تسهیلات در پایان سال ۹۷، در شش‌ماهه ابتدای سال جاری نیز ۵۷۰۰میلیارد ریال به واحدهای تعاونی و تولیدی تسهیلات پرداخت‌نموده است.

فتاحی افزود: این استان در پایان سال ۹۷در صدور ضمانت‌نامه نیز رشد ۵۴درصدی محقق نموده است و در شش‌ماهه ابتدایی سال جاری به میزان هزار میلیارد ریال ضمانت‌نامه صادر کرده است.

عضو هیات مدیره بانک توسعه تعاون با بررسی عملکرد استان خراسان رضوی در پرداخت تسهیلات در مقایسه با شبکه شعب نظام بانکی در این استان گفت: سرانه پرداخت تسهیلات مدیریت استان به ازای تعداد شعب، دو برابر میانگین نظام بانکی در استان خراسان رضوی می‌باشد که نشان‌دهنده تعامل حداکثری بانک توسعه تعاون با تعاون گران و کارآفرینان خراسان رضوی می‌باشد.

فتاحی گفت: ۴.۵درصد امکانات بانک توسعه تعاون ازلحاظ نیروی انسانی، تعداد شعب و امکانات و تجهیزات بانکداری الکترونیک در استان خراسان رضوی بکار گرفته‌شده است که ۹.۳۵درصد ضمانت‌نامه صادره و ۸.۷درصد پرداخت تسهیلات این بانک در این استان انجام‌شده است.

این جلسه حسن شریفی مدیر امور طرح و برنامه، جعفر مشکی مشاور مدیرعامل، محمد ذوالفقاری مدیر امور مالی، احمد محمدی مدیر امور شعب، امیر میرشفیعی رئیس اداره کل برنامه‌ریزی و مدیریت عملکرد و مهرزاد احمدزاده رئیس اداره کل بازرسی و رسیدگی به شکایات بانک توسعه تعاون عملکرد بانک در این استان را در ابعاد تخصصی بررسی کردند و امین بیدختی مدیر شعب استان خراسان رضوی، معاون و روسای شعب این استان در مورد برنامه‌ها و عملکرد استان گزارش و توضیحاتی را ارائه نمودند.