جامع خبر(جامع نیوز):با توجه به رشد چشمگیر سهم بازار AMD در سیستم های رومیزی، به همان تناسب در سرورها نیز افزایش سهم بازار سرورهای مبتنی بر پردازنده های AMD را شاهد هستیم. در این میان، ایسوس نیز با معرفی سرورهای جدید بر پایه پردازنده های سری AMD EPYC 7002، قدرت کامل این سری را برای […]

جامع خبر(جامع نیوز):با توجه به رشد چشمگیر سهم بازار AMD در سیستم های رومیزی، به همان تناسب در سرورها نیز افزایش سهم بازار سرورهای مبتنی بر پردازنده های AMD را شاهد هستیم.

در این میان، ایسوس نیز با معرفی سرورهای جدید بر پایه پردازنده های سری AMD EPYC 7002، قدرت کامل این سری را برای مراکز داده به طور کامل در دسترس قرار داده است.

همان گونه که مستحضر هستید، پایگاه SPEC.org (Standard Performance Evaluation Corporation) به عنوان منبعی موثق در زمینه رکوردهای پردازشی سرورها شناخته می شود. با معرفی پردازنده های نسل دوم AMD EPYC™ ۷۷۴۲ ایسوس با تجهیز سرور RS500A-E10-RS12U توانست در آزمون های محاسباتی ۱P، رکوردهای جدیدی را به خود اختصاص داده و تعداد رکوردهای نخست خود را در آزمون های مختلف به بیش از ۲۴۶ رکورد در سرورهای عملیاتی ۱P و ۲P افزایش دهد.

ایسوس با ۲۳ سال تجربه در زمینه تولید تجهیزات سرور و تیمی ویژه از مهندسان طراح برای تولید و طراحی قطعات سرور، نرم افزارهای و میان افزارهای اختصاصی ، بهینه سازی قطعات به منظور به کار گیری در پروژه های مختلف، عملکردی بالا را برای مراکز مهم تضمین می کند.

RS500A-E10-RS12U – استفاده از قدرت کامل نسل دوم AMD EPYC™ ۷۷۴۲

ایسوس با تولید سرور RS500A-E10-RS12U با همراهی رده بالاترین پردازنده نسل دوم AMD EPYC یعنی AMD EPYC 7742، ۶۴ هسته پردازشی به همراه ۱۲۸ هسته مجازی با ۲۵۶ مگابایت حافظه Cache و میزان مصرف حرارتی (TDP) 255 وات ، در فرکانس ۳.۴ گیگاهرتز، عملکردی خیره کننده را در سرورهای تک پردازنده به جای گذاشته است که ثمر این ترکیب بی نقص، هشت رکورد جدید پردازشی می باشد.

سرورRS500A-E10-RS12U – انبوهی از امکانات پیشرفته

سرورRS500A-E10-RS12U با ابعاد ۱U و دواسلات PCIe ® ۴.۰ x16 وX8 برای ذخیره سازی، کارت گرافیک و یا کارت های شبکه سروری ایده آل برای مراکز داده و راهکارهای HPC است. مدار تغذیه مادربرد این سرور به راحتی امکان استفاده از رده بالاترین پردازنده های سری سرور با میزان مصرف ۲۲۵ وات را برای پردازش های حجیم مهیا می کند. به لطف OCP 2.0 Mezzanine ، سرور RS500A-E10-RS12U امکان دستیابی به پهنای باند ۱۰۰ گیگابیت بر ثانیه را برای شبکه های پرسرعت در دسترس قرار داده ست. همچنین در این سرور امکان به کار گیری ۱۲ راهکار NVMe™ با نرخ عملکرد ورودی/خروجی ۳۲ گیگابیت بر ثانیه (IOPS) و نرخ تاخیر پایین برای درایوهای SATA و SAS را تنها در ابعاد ۱U فراهم آورده است.