جامع خبر(جامع نیوز):شرکت شهروند با بهره گیری از جدیدترین تجهیزات فروشگاهی و ایجاد فضایی شاد و متفاوت در دو سال اخیر، گام های موثری را در مسیر تبدیل به فروشگاهی مدرن برداشته است. به گزارش روابط عمومی شرکت شهروند، امروزه فروشگاه‌های زنجیره ای و مراکز خرید معتبر در دنیا تلاش می کنند فضای فروشگاهی خود […]

جامع خبر(جامع نیوز):شرکت شهروند با بهره گیری از جدیدترین تجهیزات فروشگاهی و ایجاد فضایی شاد و متفاوت در دو سال اخیر، گام های موثری را در مسیر تبدیل به فروشگاهی مدرن برداشته است.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهروند، امروزه فروشگاه‌های زنجیره ای و مراکز خرید معتبر در دنیا تلاش می کنند فضای فروشگاهی خود را متناسب با شرایط و سلایق مشتریان تغییر داده تا مشتریان علاوه بر خرید امکان تفریح وگردش در فضای فروشگاه را نیز پیدا کرده و از حضور در فضایی شاد و نشاط آور لذت ببرند.

در همین راستا، فروشگاه‌های زنجیره ای بزرگ و مراکز خرید معتبر دنیا معمولا امکانات و تسهیلات رفاهی و تفریحی متناسب با تمامی سنین و اقشار مختلف جامعه فراهم کرده تا مشتریان از ساعت های طولانی پرسه زدن در محیط فروشگاه احساس خستگی نکرده و محیطی آرامش بخش و نشاط آوری را در کنار خانواده تجربه کنند.

ایجاد رستوران و فودکورت های مختلف در محیط فروشگاه‌ها، قراردادن شهربازی و وسایل بازی مختلف برای کودکان در فضای فروشگاه ، سینما و امکانات تفریحی و رفاهی دیگر در فضای فروشگاهی نمونه ای از اقداماتی است که بیشتر فروشگاهها و مراکز خرید معروف و معتبر دنیا برای رضایت و اعتماد بیشتر مشتریان انجام داده تا همچنان مزیت های رقابتی خود را در سطح جهانی حفظ کنند.

در شرایط سخت رقابتی امروز استفاده از روانشناسی رنگ ها در فضای فروشگاه، بهره گیری از جدید ترین تجهیزات فروشگاهی، مهیا کردن امکانات و تسهیلات تفریحی و رفاهی ویژه و در نهایت فراهم کردن فضایی شاد و نشاط آور برای شهروندان علاوه بر جذب مشتریان جدید می تواند مشتریان قدیمی را نیز به حضور در فضای فروشگاه مشتاق تر کند.

لحظاتی شاد و خاطره انگیز در فضای فروشگاهی شهروند

فروشگاه زنجیره ای شهروند به عنوان یکی از بزرگترین فروشگاه‌های زنجیره ای در کشور که طی بیست و پنج سال سابقه درخشان فعالیت خود در سطح شهر تهران توانسته زمینه اعتماد و رضایت خاطر مشتریان را فراهم کند در چند سال اخیر تلاش های زیادی انجام داده تا فضایی متفاوت و جذاب متناسب با سلایق و خواست شهروندان طراحی کرده و در سطح اول فروشگاه‌های زنجیره‌ای در کشور باقی بماند.

در همین راستا بحث نوسازی فروشگاه بیهقی و چندین شعبه خود را در دستورکار خود قرار داد تا با استفاده از جدید ترین سیستم های نورپردازی و تجهیزات مدرن فروشگاهی، اختصاص طبقه ای به نام فودکورت در شعبه بیهقی به استاندارد فروشگاه‌های مدرن دنیا نزدیک شده و مشتریان در کنار تامین محصولات مورد نیاز خود ساعاتی را به دور از فشارهای روزمره زندگی به گشت و گذار و تفریح در محیط فروشگاه بپردازند.

یکی از اقداماتی که شرکت شهروند به تازگی در راستای ایجاد فضایی مدرن و فروشگاهی برابر با استانداردهای روز دنیا انجام داد، رونمایی از دستگاه خود دریافت انواع نوشیدنی ها در شعبه بهاران برای اولین بار در کشور بود که با هدف ترویج فرهنگ تفکیک زباله و حفظ محیط زیست صورت گرفت.

استفاده از سیستم خودپرداخت (self check out) برای اولین بار در کشور، بهره گیری از جدید ترین تجهیزات فروشگاهی، دکوراسیون و چیدمانی مدرن با بهره گیری از روانشناسی رنگ‌ها، پخش موسیقی و فراهم کردن محیطی آرام و دلنشین که می تواند تا حد زیادی استرس‌ها و فشارهای زندگی صنعتی را کاهش دهد از جمله اقداماتی است که شرکت شهروند در چند سال اخیر در مسیر تبدیل به فروشگاهی مدرن و همسو با استانداردهای جهانی انجام داده است.