جامع خبر(جامع نیوز):در حکمی از سوی مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو، محسن ناقدی برادران به عنوان قائم مقام مدیرعامل در بازاریابی،‌ فروش و امور مشتریان ایران خودرو منصوب و معرفی شد. به گزارش ایکوپرس، در این حکم بر بهره گیری از توان و شایستگی های منابع مدیریتی و تخصصی موجود و کارآمد و نیز ظرفیت […]

جامع خبر(جامع نیوز):در حکمی از سوی مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو، محسن ناقدی برادران به عنوان قائم مقام مدیرعامل در بازاریابی،‌ فروش و امور مشتریان ایران خودرو منصوب و معرفی شد.

به گزارش ایکوپرس، در این حکم بر بهره گیری از توان و شایستگی های منابع مدیریتی و تخصصی موجود و کارآمد و نیز ظرفیت های بالقوه در راستای تحقق چشم انداز و اهداف استراتژیک گروه که سبب تحقق برنامه های مصوب، حفظ و گسترش سهم بازار و افزایش رضایت مشتریان شود، تاکید شده است.

گفتنی است،‌ ناقدی برادران از مدیران با سابقه صنعت خودرو کشور، دارای مدرک تحصیلی دکتری مدیریت کسب و کار و فوق لیسانس مکانیک طراحی کاربردی است. وی از سال ۷۶ به عنوان رئیس کل مهندسی ایران خودرو دیزل وارد مجموعه صنعتی ایران خودرو شده و از سال ۹۲ به عنوان قائم مقام اجرایی مدیرعامل گروه ادامه کار داده است.

ناقدی از سال ۹۶ نیز به عنوان مدیر پروژه پلتفرم جدید ایران خودرو ادامه فعالیت داده است.

عضو غیرموظف هیات مدیره ایران خودرو تبریز و شرکت تولید قطعات خاور، مدیر کامیون سازی ایران خودرو دیزل، رئیس مهندسی ایران خودرو دیزل بخش دیگری از کارنامه حرفه ای ناقدی است.

پیش از این مصطفی خان کرمی از بهمن ماه ۱۳۹۳ به عنوان معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو و از اسفند ماه ۹۷ تا کنون درسمت قائم مقام مدیرعامل در بازاریابی، فروش و امور مشتریان مشغول بکار بوده است .