جامع خبر(جامع نیوز): بانک قرض الحسنه مهر ایران در همکاری با دانشگاه آزاد اسلامی به هر یک از دانشجویان متقاضی سفر به عتبات عالیات بر اساس معرفی دانشگاه، تسهیلات قرض الحسنه ده میلیون ریالی پرداخت می کند. به گزارش جامع خبر به نقل از روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهر ایران، این تسهیلات با هدف […]

جامع خبر(جامع نیوز): بانک قرض الحسنه مهر ایران در همکاری با دانشگاه آزاد اسلامی به هر یک از دانشجویان متقاضی سفر به عتبات عالیات بر اساس معرفی دانشگاه، تسهیلات قرض الحسنه ده میلیون ریالی پرداخت می کند.

به گزارش جامع خبر به نقل از روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهر ایران، این تسهیلات با هدف تأمین و رفع احتیاجات ضروری سفر دانشجویان به عتبات عالیات در اربعین حسینی (ع)، توسط بانک قرض الحسنه مهرایران به معرفی شدگان از سوی دانشگاه آزاد اسلامی پرداخت می شود.
مبلغ تسهیلات قابل پرداخت به هریک از دانشجویان معرفی شده ۱۰ میلیون ریال و برای اعضای هیأت علمی و کارکنان دانشگاه آزاد حداکثر ۳۰ میلیون ریال می باشد.
تسهیلات ارائه شده بر مبنای عقد قرض الحسنه و با کارمزد ۳ درصد است و مدت بازپرداخت تسهیلات اعطایی حداکثر ۲۰ ماه می باشد.
بر اساس مفاد این قرار داد دانشجویان متقاضی می توانند با اخذ معرفی نامه از سامانه ساجد دانشگاه آزاد اسلامی به شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران برای دریافت تسهیلات قرض الحسنه مراجعه کنند.