جامع خبر(جامع نیوز):حضور و رونمایی از محصولات تا حمایت های مالی از پروژه های مطرح شده در این رویداد وطرح می شود. به گزارش پایگاه خبری جامع خبر، بنا به اظهارات مجری اولین نمایشگاه بین المللی رباتیک و فناوری های برتر ایران آیرکس، علیرضا غلامی :با توجه به ماهیت تقاضا محور این رویداد بسیاری از […]

جامع خبر(جامع نیوز):حضور و رونمایی از محصولات تا حمایت های مالی از پروژه های مطرح شده در این رویداد وطرح می شود.

به گزارش پایگاه خبری جامع خبر، بنا به اظهارات مجری اولین نمایشگاه بین المللی رباتیک و فناوری های برتر ایران آیرکس، علیرضا غلامی :با توجه به ماهیت تقاضا محور این رویداد بسیاری از متقاضیان بازار در حوزه رباتیک و هایتک می‌توانند با حضور در این رویداد به عنوان مشارکت کننده و غرفه دار ضمن معرفی توانمندی های خود و آخرین دستاوردهای پژوهشی و محصولات تولید شده و قابل تولید، ضمن ایجاد ارتباط مستقیم با بازار هدف، از پتانسیل های موجود با هدف ثبت سفارش و تطبیق تولیدات جدید با نیازمندی های مشتریان مختلف و در سطوح متفاوت بهره برداری کنند.
معرفی و حضور تولید کنندگان و دارندگان فناوری در بازار های داخلی و خارجی از اهداف بسیار مهم در آیرکس ۲۰۱۹ میباشد که با برنامه ریزی های صورت گرفته قطعا بخش بزرگی از آن محقق خواهد شد. این رویداد یکی از بزرگترین فرصت ها برای شرکتهای صنعتی، تجاری و دانش بنیان فعال در زمینه رباتیک، هایتک، هوش مصنوعی سیستم های چاپ سه بعدی و مهندسی معکوس و تولید کنندگان و وارد کنندگان تجهیزات در این حوزه ها میباشد تا برای اولین بار در یک رویداد تخصصی با مخاطبین و بازار نیازمند خدمات و محصولات خود ارتباط برقرار نمایند.
متاسفانه به دلیل عدم وجود این رویداد تاکنون، این شرکت ها در رویدادهای بعضا غیر مرتبط با حوزه رباتیک در نمایشگاه هایی شرکت مینمودند که به طور قطع میزان بسیار اندکی از مخاطبین آن رویداد ها در جستجوی خدمات و محصولات آنها میبودند.
آیرکس ۲۰۱۹ ضمن گردآوری فعالان این حوزه با هماهنگی و حمایت حامیان دولتی و بخش خصوصی، خدمات و ارتباطات گسترده ای در حوزه عرضه و تقاضا را برای شرکت کنندگان در این رویداو برنامه ریزی نموده و اجرا می‌نماید. شایان ذکر است این رویداد با توجه به همزمانی با چندین رویداد نمایشگاهی و با درخواست مشارکت کنندگانو بازدید کنندگان تخصصی و به دلیل حضور حداکثری آنها، به تاریخ ۳ الی ۶ دی ماه ۱۳۹۸ تغییر یافت.
متقاضیان می‌توانند جهت اطلاعات بیشتر به وبسایت رویداد مراجعه نمایند.iirex.ir