جامع خبر(جامع نیوز):طی مراسم قرعه کشی، برندگان چهارمین دوره جشنواره کارت های هدیه بانک دی معرفی شدند. به گزارش پایگاه خبری جامع خبربه نقل از اداره روابط عمومی و تبلیغات بانک دی، مراسم قرعه کشی چهارمین دوره جشنواره کارت های هدیه بانک دی با حضور جواد افتخاری، رئیس اداره بازاریابی و نمایندگان معاونت فناوری اطلاعات […]

جامع خبر(جامع نیوز):طی مراسم قرعه کشی، برندگان چهارمین دوره جشنواره کارت های هدیه بانک دی معرفی شدند.

به گزارش پایگاه خبری جامع خبربه نقل از اداره روابط عمومی و تبلیغات بانک دی، مراسم قرعه کشی چهارمین دوره جشنواره کارت های هدیه بانک دی با حضور جواد افتخاری، رئیس اداره بازاریابی و نمایندگان معاونت فناوری اطلاعات و بانکداری الکترونیک، اداره حقوقی، حراست، بازرسی، مبارزه با پولشویی، طرح و توسعه و روابط عمومی و تبلیغات برگزار شد.
بر اساس این گزارش، در مراسم قرعه کشی این جشنواره از میان مشتریانی که از ابتدای مهرماه ۱۳۹۷ تا پانزدهم فروردین ۱۳۹۸ اقدام به خرید کارت هدیه بانک دی کرده بودند، ۲۶ نفر به قید قرعه انتخاب و به عنوان برندگان این جشنواره معرفی شدند.
گفتنی است، در پی استقبال گسترده مشتریان از جشنواره های کارت هدیه بانک دی، پنجمین دوره این جشنواره نیز از اول مهرماه سال جاری آغاز و تا بیستم فروردین ماه سال بعد ادامه خواهد داشت.
متقاضیان می‌توانند با خرید کارت های هدیه بانک دی، با حداقل مبلغ یک میلیون ریال، در قرعه کشی پنجمین دوره این جشنواره شرکت کنند