جامع خبر(جامع نیوز): زیر ساخت های استفاده مشتریان از رمز دوم یکبار مصرف (پویا) در موسسه اعتباری کوثر وابسته به بانک سپه به صورت کامل اجرا شده است. به گزارش پایگاه خبری جامع خبر؛ مصطفی امجدیان معاون فاوا و برنامه ریزی موسسه با اشاره به لزوم پیاده سازی رمز دوم یکبار مصرف از سوی سیستم […]

جامع خبر(جامع نیوز): زیر ساخت های استفاده مشتریان از رمز دوم یکبار مصرف (پویا) در موسسه اعتباری کوثر وابسته به بانک سپه به صورت کامل اجرا شده است.
به گزارش پایگاه خبری جامع خبر؛ مصطفی امجدیان معاون فاوا و برنامه ریزی موسسه با اشاره به لزوم پیاده سازی رمز دوم یکبار مصرف از سوی سیستم بانکی اظهار داشت: از ابتدای دی‌ ماه سال جاری استفاده از رمز یکبار مصرف در تمام تراکنش های غیرحضوری کارت در درگاه های پرداخت اینترنتی و برنامک های تلفن همراه الزامی است.

وی تصریح کرد: استفاده از رمز دوم پویا موجب ارتقاء امنیت پرداخت و کاهش مخاطرات ناشی از برداشت های غیر مجاز و سوء استفاده از کارت های بانکی در تراکنش های اینترنتی می گردد.

امجدیان با تاکید بر این موضوع که مسئولیت حفاظت از اطلاعات مشتریان بر عهده بانک‌ ها است، افزود: موسسه اعتباری کوثر در راستای اجرای سیاست های بانک مرکزی اقدام به طراحی و پیاده سازی رمز یکبار مصرف بر بستر همراه بانک و اینترنت بانک نموده است.

بر اساس این گزارش، سامانه پاسخگوی مشتریان به شماره تلفن ۴۲۸۳۰ – ۰۲۱ آماده ارایه اطلاعات و پاسخگویی به سوالات مشتریان محترم می باشد