جامع خبر(جامع نیوز):شما می توانید با خرید کالای ایرانی از طریق دریافت تسهیلات فروش اقساطی خرید کالای مصرفی داخلی از بانک ملی ایران، علاوه بر رفع احتیاجات خانوار، گامی در جهت حمایت از کارگر ایرانی، بازار اشتغال کشور و رونق تولید داخلی بردارید. به گزارش پایگاه خبری جامع خبر به نقل از روابط عمومی بانک […]

جامع خبر(جامع نیوز):شما می توانید با خرید کالای ایرانی از طریق دریافت تسهیلات فروش اقساطی خرید کالای مصرفی داخلی از بانک ملی ایران، علاوه بر رفع احتیاجات خانوار، گامی در جهت حمایت از کارگر ایرانی، بازار اشتغال کشور و رونق تولید داخلی بردارید.

به گزارش پایگاه خبری جامع خبر به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، بانک ملی ایران با تاکید بر توان تولید داخلی و در راستای حمایت از بازار اشتغال، از ابتدای سال جاری تا پایان شهریورماه بالغ بر سه هزار و ۵۸۸ میلیارد ریال تسهیلات فروش اقساطی برای خرید کالای داخلی در ۲۶ هزار و ۸۵۳ فقره پرداخت کرده است.
این بانک در سال گذشته نیز تعداد ۸۲ هزار و ۲۰ فقره تسهیلات فروش اقساطی خرید کالای داخلی به ارزش هشت هزار و ۶۰۲ میلیارد ریال پرداخت کرده است.
همچنین بانک ملی ایران در نیمه نخست امسال، ۹۰ هزار و ۸۱۰ میلیارد ریال تسهیلات سرمایه در گردش برای حمایت از تولید و اشتغال در ۳۸ هزار و ۲۴ فقره توسط بانک ملی ایران پرداخت کرده است.
لازم به ذکر است، طی این مدت تعداد ۴۲۷ هزار و ۸۱۲ فقره تسهیلات نیز به صورت فروش اقساطی، جعاله و مرابحه برای رفع نیازهای ضروری خانوار پرداخت شده است که ارزش این تسهیلات به ۱۳۱ هزار و ۴۷۵ میلیارد ریال می رسد