جامع خبر(جامع نیوز):دبستان سه کلاسه “امید تجارت” در روستای “کورو بن حصار” شهرستان بشاگرد هرمزگان با حضور قائم مقام مدیرعامل بانک تجارت و مقامات محلی افتتاح و به بهره برداری رسید. به گزارش جامع خبر به نقل از روابط عمومی بانک تجارت، نادر خواجه حق وردی قائم مقام مدیرعامل این بانک در آیین افتتاح مدرسه […]

جامع خبر(جامع نیوز):دبستان سه کلاسه “امید تجارت” در روستای “کورو بن حصار” شهرستان بشاگرد هرمزگان با حضور قائم مقام مدیرعامل بانک تجارت و مقامات محلی افتتاح و به بهره برداری رسید.

به گزارش جامع خبر به نقل از روابط عمومی بانک تجارت، نادر خواجه حق وردی قائم مقام مدیرعامل این بانک در آیین افتتاح مدرسه “امید تجارت” روستای “کورو بن حصار” که با حضور مقامات محلی برگزار شد،گفت: این بانک در قالب طرح محرومیت زدائی از ابتدای سال تاکنون پنج مدرسه در مناطق کم برخوردار کشور افتتاح کرده و شش واحد دیگر نیز تا پایان سال به بهره برداری می رسد.

قائم مقام بانک تجارت ابراز امیدواری کرد این مدرسه که با تلاش و همدلی مردم، مسئولان و کمک های مالی بانک تجارت احداث و به بهره برداری رسیده ، پرورش دهنده دانش آموزانی نخبه برای فردای این مرز و بوم باشند.

حق وردی با اشاره به مشارکت بانک تجارت در طرح سالم سازی آب شرب روستایی به بیش از۲۰۴روستاهای سیستان و بلوچستان افزود: این بانک همچنین در راستای مسئولیت های اجتماعی برای آزادی زندانیان غیر عمد و درمان بیماران صعب العلاج نیز در حد توان همکاری داشته است .

وی یادآور شد: افتخار ما این است که امروز بیش از ۲۰میلیون نفر از مردم کشور از مشتریان با اعتماد بانک تجارت منابع خود را در این بانک پس انداز کرده اند و بانک نیز به پاس این اعتماد توانسته با اعطای انواع تسهیلات به ۸ و نیم میلیون نفر از مردم به یاری آنها بشتابد.این بانک در کنار پرداخت تسهیلات و یاری رساندن به مناطق محروم، در زیربناهای اقتصادی به ویژه احداث پتروشیمی، بزرگراه ها، سدسازی و…مشارکت داشته باشد.

در آیین افتتاح مدرسه “امید تجارت”مدیر کل نوسازی ، توسعه و تجهیز مدارس هرمزگان ، فرماندار، امام جمعه، نماینده مجلس شورای اسلامی و تعدای از مدیران و مسئولان شهرستان شهرستان بشاگرد و اهالی روستای “کورو بن حصار” حضور داشتند.

بشاگرد منطقه ای کوهستانی ازسه بخش مرکزی ، گافروپارامون و گوهران و ۲۷۰ روستا و آبادی تشکیل شده و در فاصله ۲۶۰ کیلومتری شرق بندرعباس قرار دارد.