جامع خبر(جامع نیوز):تقدیر از نمایندگان برتر شرکت بیمه “ما” در استان فارس با حضور حجت بهاری فر مدیرعامل و عضو هیات مدیره، بیژن صادق عضو هیات مدیره و هیات همراه در حاشیه اجرای طرح “زنگ بیمه” برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری جامع خبر به نقل از روابط عمومی ، مدیرعامل شرکت بیمه “ما” در […]

جامع خبر(جامع نیوز):تقدیر از نمایندگان برتر شرکت بیمه “ما” در استان فارس با حضور حجت بهاری فر مدیرعامل و عضو هیات مدیره، بیژن صادق عضو هیات مدیره و هیات همراه در حاشیه اجرای طرح “زنگ بیمه” برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری جامع خبر به نقل از روابط عمومی ، مدیرعامل شرکت بیمه “ما” در این دیدار یکی از اصلی ترین رسالت های شرکت را توسعه و بهبود فرایند تعامل شبکه فروش با مدیران ستادی و چگونگی بیان و پیگیری دغدغه‌های نمایندگان به صورت حرفه‌ای، منسجم‌، هدفمند و آگاهانه دانست.
بهاری فر در ادامه خاطرنشان کرد: یکی از راهکارهای دستیابی به اهداف تبیین شده شرکت بیمه “ما” مشارکت تمام ارکان شرکت بویژه نمایندگان می باشد و تعامل هر چه بیشتر شبکه فروش و ستاد از طریق برگزاری جلسات شورای هماهنگی ممکن خواهد شد.
معاون شبکه فروش و توسعه بازار در این دیدار به بحث و تبادل نظر در خصوص موضوعاتی از قبیل فروش بیمه های عمر و سرمایه گذاری، چگونگی بازاریابی سایر رشته های بیمه ای و توجه بیشتر به فروش بیمه های خرد در مقایسه با بیمه های کلان پرداخت.
در این جلسه رییس شعبه استان فارس بیمه “ما” با ارایه گزارشی از عملکرد این شعبه در سال جاری به تشریح نقشه راه شبکه فروش در ادامه سال پرداخت و با ارایه فرم هایی به نمایندگان از ایشان خواست پیشنهادات خود را به منظور رفع هر چه بیشتر مشکلات احتمالی پیش رو ارایه کنند.
در بخش دیگری از این دیدار، یکی از نمایندگان شورای صنفی به بیان برخی از دغدغه ها و مشکلات نمایندگان در استان فارس پرداخت .
در پایان این مراسم با حضور مدیرعامل بیمه “ما” و نمایندگان استان فارس، از نمایندگان برتر در فروش بیمه نامه با اهدای لوح تقدیر قدردانی شد.