جامع خبر(جامع نیوز):صبح امروز ۱۹ آبان با هدف فرهنگ سازی درمیان دانش آموزان؛ آئین “زنگ بیمه” مدارس توسط مشاور عالی مدیرعامل بیمه تجارت‌نو و مدیریت روابط عمومی در دبستان های دخترانه و پسرانه امام حسن مجتبی (ع) استان قم برگزار شد. به گزارش روابط عمومی؛ در این مراسم که رئیس حوزه مدیر عامل نیز حضور […]

جامع خبر(جامع نیوز):صبح امروز ۱۹ آبان با هدف فرهنگ سازی درمیان دانش آموزان؛ آئین “زنگ بیمه” مدارس توسط مشاور عالی مدیرعامل بیمه تجارت‌نو و مدیریت روابط عمومی در دبستان های دخترانه و پسرانه امام حسن مجتبی (ع) استان قم برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی؛ در این مراسم که رئیس حوزه مدیر عامل نیز حضور داشت کارشناسان به توضیح مفاهیم بیمه‌ای جهت آشنایی دانش آموزان پرداخته و در این راستا مسابقه‌ای نیز برگزار شد.

در ادامه با اهدای هدایای فرهنگی و نقدی اولین مرحله ازمراسم “زنگ بیمه”به پایان رسید تا باردگر این برنامه فرهنگی درماههای آتی از سوی بیمه تجارت‌نو در سایر مدارس استان قم اجرا شود.
گفتنی است؛ درحاشیه این مراسم نمایندگان بیمه تجارت‌نو با مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره جامعه القرآن که مدارس فوق تحت مدیریت این موسسه می باشد، دیدارکردند.