جامع خبر(جامع نیوز):نشست مدیران شرکت پرداخت ‌نوین با روسای پلیس فتای تهرانجلسه مدیران شرکت پرداخت ‌نوین با روسای پلیس فتای تهران، روز یک‌شنبه ۱۹ آبان‌ماه ۱۳۹۸ به میزبانی شرکت پرداخت ‌نوین برگزار شد. به گزارش جامع خبر به نقل از روابط عمومی بانک اقتصادنوین؛ در این جلسه که با محوریت موضوع امنیت خدمات پرداخت و […]

جامع خبر(جامع نیوز):نشست مدیران شرکت پرداخت ‌نوین با روسای پلیس فتای تهرانجلسه مدیران شرکت پرداخت ‌نوین با روسای پلیس فتای تهران، روز یک‌شنبه ۱۹ آبان‌ماه ۱۳۹۸ به میزبانی شرکت پرداخت ‌نوین برگزار شد.

به گزارش جامع خبر به نقل از روابط عمومی بانک اقتصادنوین؛ در این جلسه که با محوریت موضوع امنیت خدمات پرداخت و روش‌‌های بهبود و ایمن‌‌سازی هر چه بیشتر این فضا برگزار شد، دکتر وحید حجتی مدیرعامل شرکت پرداخت ‌نوین، نقطه نظرات و راهکارهای ارائه شده از سوی طرفین را مثبت ارزیابی کرد و استمرار این تعاملات را بسیار مهم و موثر دانست.

در ادامه جلسه، سرهنگ تورج کاظمی رئیس پلیس فتای تهران نیز با اعلام استمرار این جلسات با بانک‌‌ها و شرکت‌‌های مختلف خدمات پرداخت، شرکت پرداخت ‌نوین را جزو شرکت‌‌های ایمن در این حوزه دانست.
در پایان، نشست خبری رئیس پلیس فتای تهران با خبرنگاران حوزه‌‌های اقتصاد و خدمات پرداخت برگزار شد.

گفتنی است پرداخت ‌نوین که از شرکت‌‌های گروه اقتصادنوین محسوب می‌‌شود، خدمات متنوعی در زمینه دستگاه‌‌های خودپرداز، پایانه‌‌های فروش، کیوسک، درگاه‌‌های پرداخت اینترنتی و موبایلی ارائه می‌‌دهد.