جامع خبر(جامع نیوز): باحضور مدیرعامل بیمه آسیا، خسارت ۴٠ میلیارد ریالی کارخانه تولید ابر و تشک شرکت بهار خواب کارکیا در استان مازندران پرداخت شد. به گزارش جامع خبر به نقل از روابط عمومی بیمه آسیا، مسعود بادین، نایب رییس هیأت مدیره و مدیرعامل بیمه آسیا با حضور در محل کارخانه بهار خواب کارکیا، چک […]

جامع خبر(جامع نیوز): باحضور مدیرعامل بیمه آسیا، خسارت ۴٠ میلیارد ریالی کارخانه تولید ابر و تشک شرکت بهار خواب کارکیا در استان مازندران پرداخت شد.

به گزارش جامع خبر به نقل از روابط عمومی بیمه آسیا، مسعود بادین، نایب رییس هیأت مدیره و مدیرعامل بیمه آسیا با حضور در محل کارخانه بهار خواب کارکیا، چک ۴٠ میلیارد ریالی را به مدیر کارخانه تحویل داد.
این گزارش می افزاید: در پی اعلام خسارت از سوی شرکت بهارخواب، واقع در شهرک صنعتی شماره یک شهر ساری که طی حادثه ای دچار آتش سوزی شد، کارشناسان متخصص بیمه آسیا بلافاصله در محل حادثه حاضر شدند و به برآورد میزان خسارت پرداختند.
بنا بر این گزارش و با توجه به اهمیت موضوع و خط مشی بیمه آسیا در پرداخت خسارت کارخانجات تولیدی در کوتاه ترین زمان ممکن در راستای تحقق شعار مقام معظم رهبری در سال “رونق تولید” بلافاصله پس از بررسی های کارشناسی، مبلغ ۱۰ میلیارد ریال به عنوان علی الحساب به این کارخانه پرداخت شد.
براساس این گزارش، پس از بررسی های تکمیلی و برآورد خسارت نهایی، امروز چک خسارت تحویل مدیر کارخانه شد.
گفتنی است در مراسم تحویل چک، معاون استانداری مازندران و رییس شورای شهر ساری نیز حضور داشتند.
همچنین، معاون امور استان ها و شبکه فروش، معاون بیمه های اموال، مدیر بیمه های آتش سوزی، سرپرست منطقه شش و مدیر دفتر مدیرعامل، نایب رییس هیأت مدیره و مدیرعامل بیمه آسیا را همراهی می کردند.