جامع خبر(جامع نیوز):عملیات ساخت ۳ مدرسه در مناطق سیل‌زده استان گلستان توسط بانک پاسارگاد در حال پیگیری است و پیشرفت بسیار خوبی نیز داشته‌است. به گزارش پایگاه خبری جامع خبر به نقل از روابط‌عمومی بانک‌پاسارگاد، این بانک در راستای ایفای رسالت‌‌های اجتماعی خود و به دنبال تعیین برنامه اساسی و بنیادین مبنی بر مشارکت در […]

جامع خبر(جامع نیوز):عملیات ساخت ۳ مدرسه در مناطق سیل‌زده استان گلستان توسط بانک پاسارگاد در حال پیگیری است و پیشرفت بسیار خوبی نیز داشته‌است.

به گزارش پایگاه خبری جامع خبر به نقل از روابط‌عمومی بانک‌پاسارگاد، این بانک در راستای ایفای رسالت‌‌های اجتماعی خود و به دنبال تعیین برنامه اساسی و بنیادین مبنی بر مشارکت در ساخت مدرسه در مناطق سیل‌زده کشور، در حال اجرای عملیات ساخت ۳ مدرسه در روستاهای شهرستان آق‌قلا در استان گلستان است.
بر اساس این خبر، مدرسه‌ی سالار در روستای پیرآغاچ دارای ۳ کلاس، مدرسه‌ی مفتح در روستای صحنه دارای ۴ کلاس و مدرسه‌ی امیرکبیر در روستای قرنجیک دارای ۶ کلاس است. این مدرسه‌ها به صورت متمرکز و با اعتبار ۵ میلیارد تومان در حال ساخت هستند.
گفتنی است بانک پاسارگاد در طرح مشارکت در ساخت مدرسه در مناطق سیل زده علاوه بر استان گلستان، در حال اجرای عملیات ساخت ۱۳ مدرسه در استان لرستان و ۴ مدرسه در استان خوزستان نیز است که تاکنون بیش از ۵۰ درصد پیشرفت داشته‌اند.
این بانک علاوه بر ساخت مدرسه، کمک‌های نقدی و غیرنقدی قابل توجهی نیز به هم‌وطنان در مناطق سیل‌زده کشور اختصاص داده است