سه شنبه, ۱۷ تیر ۱۳۹۹

آثار راه‌یافته به جشنواره فیلم ۱۸۰ ثانیه‌ای بانک‌پاسارگاد مشخص شد

جامع خبر(جامع نیوز):پس از طی مرحله داوری، ۶۷ فیلم و ایده جهت گزینش نهایی توسط هیأت داوران جشنواره فیلم ۱۸۰ ثانیه‌ای بانک‌پاسارگاد، انتخاب شدند.

به گزارش پایگاه خبری جامع خبر به نقل از روابط‌عمومی بانک‌پاسارگاد، از بین ۴۲۰ اثر که شایسته‌ی حضور در مرحله داوری سومین جشنواره فیلم ۱۸۰ ثانیه ای بانک پاسارگاد شناخته شده بودند، در نهایت ۶۷ اثر اعم از فیلم و ایده جهت داوری نهایی برگزیده شدند.
بر اساس این خبر، سومین جشنواره فیلم ۱۸۰ ثانیه‌ای بانک پاسارگاد، با اعلام موضوعات “مسئولیت‌های اجتماعی” شامل تکریم خانواده، حفظ منابع‌‌طبیعی و محیط‌زیست، اهدای عضو و همدلی و همبستگی ملی در مواجهه با بلایای طبیعی و همچنین “حمایت از تولید ملی در بستر اقتصاد مقاومتی” به عنوان محورهای اصلی این جشنواره، از کلیه علاقمندان و هنرمندان دعوت کرد آثار خود را اعم از فیلم و ایده‌ی ساخت فیلم به دبیرخانه ارسال کنند. این دوره از جشنواره نیز که با هدف شناسایی استعدادها و جلب افکار عمومی به محورهای تعیین شده برگزار شد، مورد استقبال علاقمندان قرار گرفت و پس از طی مراحل مختلف داوری، ۶۷ اثر به مرحله‌ی نهایی داوری راه یافت.
گفتنی است به زودی اسامی راه‌یافتگان به بخش داوری نهایی و همچنین تاریخ برگزاری مراسم اختتامیه جشنواره، از طریق سایت بانک‌پاسارگاد به نشانی www.bpi.ir و سایت جشنواره به نشانی www.pasargadfilmfest.ir اعلام خواهد شد

نوشته شده توسط تحریریه در چهارشنبه, ۱۳ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۵:۳۷ ب.ظ

  • دیدگاه‌ها برای آثار راه‌یافته به جشنواره فیلم ۱۸۰ ثانیه‌ای بانک‌پاسارگاد مشخص شد بسته هستند
  • 10 بازدید
  • چاپ چاپ

دیدگاه

نظرات در این پست بسته شده.