جامع خبر(جامع نیوز):دهمین دوره باشگاه مشتریان بانک آینده، با عنوان «ندیده‌ها و نرفته‌ها»، از تاریخ ۸ آبان‌ماه جاری آغاز شده و تا پایان اسفندماه سال ۱۳۹۸، ادامه خواهد داشت. به گزارش جامع خبر، در این طرح می‌توانید با بهره‌گیری از خدمات بانکداری الکترونیکی، با توجه به میزان موجودی سپرده‌های قرض‌‎الحسنه و هم‌چنین افزایش موجودی حساب‌های […]

جامع خبر(جامع نیوز):دهمین دوره باشگاه مشتریان بانک آینده، با عنوان «ندیده‌ها و نرفته‌ها»، از تاریخ ۸ آبان‌ماه جاری آغاز شده و تا پایان اسفندماه سال ۱۳۹۸، ادامه خواهد داشت.
به گزارش جامع خبر، در این طرح می‌توانید با بهره‌گیری از خدمات بانکداری الکترونیکی، با توجه به میزان موجودی سپرده‌های قرض‌‎الحسنه و هم‌چنین افزایش موجودی حساب‌های کوتاه‌مدت عادی، امتیاز کسب کرده و در قرعه‌کشی سفرهای تکرار نشدنی پایان طرح، شرکت کنید. شرط شرکت در این قرعه‌کشی نیز کسب حداقل ۵۰۰۰ (پنج هزار) امتیاز است.

جوایز این طرح به ارزش ۱۲ میلیارد ریال و در قالب سفرهای تکرار نشدنی (شامل: پنج جایزه یک‌میلیارد ریالی، ۱۰ جایزه ۵۰۰ میلیون ریالی و ۱۰۰ کمک‌هزینه سفر داخلی ۲۰ میلیون‌ ریالی)، برای اعضای باشگاه مشتریان بانک آینده، پیش‌بینی شده است که به قید قرعه به مشتریانی که حداقل امتیاز لازم را کسب کرده‌اند اهدا خواهد شد.