جامع خبر(جامع نیوز):مدیرعامل پست‌بانک‌ایران اعلام کرد: بازنشستگان این بانک نیز همانند کارکنان شاغل مشمول بیمه تکمیلی می‌شوند. به گزارش پایگاه خبری جامع خبر، شیری تصریح کرد: درراستای کمک به بهبود وضعیت معیشتی و رفاهی خانواده‌های این بانک و کاهش دغدغه‌های آنان در زمینه هزینه‌های درمانی و براساس استعلام‌های اخذ شده از شرکت‌های بیمه و با […]

جامع خبر(جامع نیوز):مدیرعامل پست‌بانک‌ایران اعلام کرد: بازنشستگان این بانک نیز همانند کارکنان شاغل مشمول بیمه تکمیلی می‌شوند.
به گزارش پایگاه خبری جامع خبر، شیری تصریح کرد: درراستای کمک به بهبود وضعیت معیشتی و رفاهی خانواده‌های این بانک و کاهش دغدغه‌های آنان در زمینه هزینه‌های درمانی و براساس استعلام‌های اخذ شده از شرکت‌های بیمه و با رعایت صرفه و صلاح بانک، شرکت بیمه تجارت‌نو به‌ عنوان بیمه‌گر تکمیلی این بانک برگزیده شد.

وی تصریح کرد: براین اساس؛ همسر، فرزندان و والدین بازنشستگان و شاغلین این بانک اعم از مرد و زن بدون در نظر گرفتن تکفل مشمول طرح‌های بیمه‌ای تکمیلی درمانی می‌شوند و این پوشش‌های بیمه‌ای دارای طرح‌ها متنوع بوده که هریک از کارکنان و بازنشستگان می‌توانند با توجه به شرایط خود از آن استفاده نمایند.

شیری درپایان تأکید کرد: در این طرح تمامی هزینه‌های کلینیکی و پاراکلینیکی مشمول قراردادهای بیمه‌ تکمیلی کارکنان و بازنشستگان بانک می‌شود و در بیمه‌ تکمیلی سال‌جاری علاوه بر پوشش‌های سال قبل، هزینه‌های ویزیت، عینک و دندانپزشکی نیز تحت پوشش می‌باشد.