جامع خبر(جامع نیوز):کارنامه کاری و توانمندی‌های شرکت بیمه تجارت‌نو در نمایشگاه کار برای کارفرمایان، مدیران و کارجویان شرکت‌کننده، تشریح شد. به گزارش پایگاه خبری جامع خبر به نقل از روابط عمومی؛ معاونت توسعه سازمانی بیمه تجارت‌نو با حضور در اولین نمایشگاه کار که توسط دانشکده مدیریت دانشگاه تهران ۲۸ و ۲۹ آبان به منظور تبادل […]

جامع خبر(جامع نیوز):کارنامه کاری و توانمندی‌های شرکت بیمه تجارت‌نو در نمایشگاه کار برای کارفرمایان، مدیران و کارجویان شرکت‌کننده، تشریح شد.

به گزارش پایگاه خبری جامع خبر به نقل از روابط عمومی؛ معاونت توسعه سازمانی بیمه تجارت‌نو با حضور در اولین نمایشگاه کار که توسط دانشکده مدیریت دانشگاه تهران ۲۸ و ۲۹ آبان به منظور تبادل اطلاعات و آگاهی از انتظارات بازار کار برگزار شد، ضمن بهره‌مندی از فرصت روبرو شدن با تعداد زیادی از کارجویان مستعد، به معرفی موقعیت‌های شغلی شرکت پرداخت.
مدیران و کارشناسان شرکت با حضور در غرفه، طی مذاکره مستقیم با کارجویان، نیازهای استخدامی مجموعه را مطرح کردندکه مورد توجه و استقبال بسیار آنها قرار گرفت، در ماحصل این تعامل تعداد قابل توجهی فرم درخواست استخدام و تقاضای دریافت نمایندگی بیمه عمر از طرف کارجویان تکمیل گردید که پس بررسی از سوی شرکت، افراد واجد شرایط برای همکاری دعوت خواهند شد.
گفتنی است؛ در مراسم اختتامیه این نمایشگاه با اهدا تندیس از حضور موثر شرکت بیمه تجارت نو تقدیر به عمل آمد.