جامع خبر(جامع نیوز):حذف آلاینده‌های هوای ۰.۳ میکرومتری با LG PuriCare Mini مجهز به سنسور PM1.0 ‬ ازآنجایی‌که امروزه هوای تمیز به کالایی مهم و پر تقاضا تبدیل‌شده، ال‌جی الکترونیکس از اولین دستگاه تصفیه هوای فیلتری قابل‌حمل جهان رونمایی کرد. این دستگاه چنان کوچک و قابل‌حمل طراحی‌شده که در هرجایی امکان استفاده از آن وجود دارد. […]

جامع خبر(جامع نیوز):حذف آلاینده‌های هوای ۰.۳ میکرومتری با LG PuriCare Mini مجهز به سنسور PM1.0

‬ ازآنجایی‌که امروزه هوای تمیز به کالایی مهم و پر تقاضا تبدیل‌شده، ال‌جی الکترونیکس از اولین دستگاه تصفیه هوای فیلتری قابل‌حمل جهان رونمایی کرد. این دستگاه چنان کوچک و قابل‌حمل طراحی‌شده که در هرجایی امکان استفاده از آن وجود دارد. به لطف سنسور مبتکرانه PM1.0 دستگاه تصفیه هوای کوچک و شارژی PuriCare Mini ال‌جی هوای سالم و تمیز را داخل ماشین‌، مهدکودک فرزندتان یا درون اتاق اداره بر ای‌تان تأمین می‌کند.

با استفاده از سیستم فیلتراسیون ۴ مرحله‌ای ال‌جی، PuriCare Mini قادر است تا ۹۹ درصد ذرات معلق هوا با اندازه ۰.۳ میکرومتر یا بزرگ‌تر را حذف نماید. در مرحله اول سنسور PM1.0 با دقت و سرعت‌بالا کیفیت هوا را بررسی می‌کند و در مرحله دوم موتور Dual Inverter هوا را با قدرت ۵۰۰۰ دور در دقیقه به درون دستگاه می‌کشد. در سومین مرحله هم فیلتر بسیار مؤثر Total Allergen Removal (حذف آلرژن کامل) تمامی ذرات معلق هوا را از آن جدا می‌کند و در آخرین مرحله فن بسیار قوی Twin Tornado Dual هوای تمیز را به‌تمامی نقاط محیط شلیک می‌کند. PuriCare Mini علاوه بر تأثیرگذاری بالا، سرعت بسیار خوبی هم دارد. به شکلی که تنها طی ۱۰ دقیقه ۵۰ درصد هوای درون ماشین را تصفیه می‌کند.

به لطف اندازه بسیار کوچک و وزن کم LG PuriCare Mini، کاربر می‌تواند هرجایی آن را به همراه داشته باشد. لذا برای استفاده در محیط‌هایی که حمل و نصب مدل‌های ثابت دستگاه‌های تصفیه هوا امکان‌پذیر نیست، می‌توان از آن بهره برد. این دستگاه تصفیه هوای قابل‌حمل شارژی که تقریباً به‌اندازه یک بطری آب ۵۰۰ سی‌سی طراحی‌شده، با یک‌بار شارژ می‌تواند تا ۸ ساعت با سرعت‌پایین به تصفیه هوا بپردازد. یا اینکه با تمام قدرت و سرعت طی ۲ ساعت هوای محیط را تصفیه کند. به لطف صدای بسیار کم LG PuriCare Mini (حدود ۳۰ دسیبل روی سرعت‌پایین) بدون ترس از بیدار شدن نوزاد دلبندتان، می‌توان هنگام قدم زدن آن را درون کالسکه کودک قرارداد.

PuriCare Mini از فیلتر بادوامی بهره می‌برد که تا ۲۰۰۰ ساعت شما را همراهی می‌کند؛ یعنی با ۱۲ ساعت استفاده در روز، تقریباً تا شش ماه نیازی به تعویض آن ندارید. البته با استفاده از اپلیکیشن LG ThinQ که به‌رایگان برای کاربران اندروید و iOS عرضه‌شده، می‌توانید وضعیت فیلتر، میزان شارژ باتری و شیوه و قدرت عملکرد PuriCare Mini را از طریق بلوتوث موبایلتان کنترل کنید.

Song Dae-hyun رئیس شرکت Home Appliance & Air Solution ال‌جی الکترونیکس می‌گوید: «تمام هدف ما از تولید LG PuriCare Mini آن است که تکنولوژی‌های مفید و کاربردی را در فرم و قالبی تولید کنیم تا مصرف‌کننده بتواند همه‌جا آن را به همراه داشته باشد. هیچ‌چیز مهم‌تر از سلامت خانواده نیست و ال‌جی خود را متعهد می‌داند تا از دانش مهندسی خود برای ارائه راه‌حل‌های خلاقانه در این مسیر کمال استفاده را ببرد.»

LG PuriCare Mini در هفته‌های پایانی سال ۲۰۱۹ از طریق بازارهای منتخب آسیا و آمریکای شمالی در اختیار مصرف‌کنندگان قرار خواهد گرفت.