سه شنبه, ۱۷ تیر ۱۳۹۹

پیام مدیرعامل بیمه سینا به مناسبت روز ملی بیمه

جامع خبر(جامع نیوز):دکتر رضا جعفری، مدیرعامل و نایب‌رئیس هیأت‌مدیره بیمه سینا در پیامی روز ملی بیمه را به همه مدیران، کارگزاران و فعالان صنعت بیمه کشور تبریک گفت.

متن پیام وی به شرح زیر است:
روز ملی بیمه فرصتی مغتنم برای تمامی دست‌اندرکاران این حوزه است که در کنار هم و با هدفی مشترک برای رسیدن به نقطه مطلوب که همان توسعه و فرهنگ‌سازی بیمه در بین اقشار مختلف جامعه است با یکدیگر عهدی دوباره داشته باشند.
یک جامعه را زمانی می‌توان با نشاط و امیدوار ترسیم کرد که امید به زندگی و آینده بهتر، در بین تک‌تک افراد جامعه وجود داشته باشد و به یک مطالبه عمومی و فرهنگ بدل شود و بیمه بسترساز این چشم‌انداز و رشد در همه عرصه‌هاست و بدون آن نمی‌توان چنین جامعه‌ای را متصور شد.
اینجانب روز سیزدهم آذرماه که در تقویم ملی ما به‌عنوان روز بیمه نام‌گذاری شده است را به همکاران تلاش‌گر و خدمت‌گزارم در بیمه سینا و همچنین همه فعالان صنعت بیمه کشور که با رعایت و حفظ حقوق بیمه­‌گذاران موجبات امید، آرامش و امنیت‌خاطر آنان را فراهم می‌سازند، تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم و سعادت و سربلندی همه مدیران، کارگزاران و فعالان صنعت بیمه کشور را از خداوند بزرگ خواستارم.
رضا جعفری

نوشته شده توسط تحریریه در چهارشنبه, ۱۳ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۵:۳۵ ب.ظ

  • دیدگاه‌ها برای پیام مدیرعامل بیمه سینا به مناسبت روز ملی بیمه بسته هستند
  • 5 بازدید
  • چاپ چاپ

دیدگاه

نظرات در این پست بسته شده.