سه شنبه, ۱۷ تیر ۱۳۹۹

با تلاش شهرداری منطقه17 و بررسی آرای کمیسیونهای شهری صورت گرفت:

استیفای حقوق شهر و شهروند پس از ۴۰سال

جامع خبر(جامع نیوز):محمود کلهری شهردار منطقه۱۷ در جریان سی و سومین نشست ملاقات مردمی با شهروندان، از باز شدن گرهی چهل ساله در اجرای توافق با یک مجموعه خدماتی در خیابان برادران شهید حسنی و استیفای حقوق شهر و شهروند با بررسی آرای مغفول مانده کمیسیونهای شهری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه۱۷، کلهری با اشاره به کاربری این ملک گفت: این ملک از سال های گذشته دارای رای حقوقی از کمیسیون ماده ۱۰۰ بوده و تا کنون مجموعه خدماتی و مدیریت شهری موفق به اجرای توافق نشده اند که با بررسی های صورت گرفته و دعوت مالکان، مقرر شد تا نشست های ثانویه برای حصول توافق صورت گرفته و در نهایت رای این کمیسیون در مورد این ملک اجرا شود.

شهردار منطقه۱۷ با اشاره به استیفای حقوق شهروندی گفت: در تلاشیم با همکاری شهروندان و سامانه های نظارتی، از تضییع حقوق شهروندان در تمامی حوزه ها پیشگیری کرده و با رعایت مر قانون، تهران را به شهری برای همه تبدیل کنیم. هم اکنون نیز توافق با مالکان این مجموعه خدماتی در حال اجرا ست .

کلهری در گفتگو با شهروندان بر رعایت قانون و مقررات شهری در ساخت و ساز املاک تاکید کرد و با بررسی ۱۵ پرونده در حوزه شهرسازی و معماری، مطالبات مالی و اجرای احکام به سی و سومین ملاقات شهروندی پایان داد.

نوشته شده توسط تحریریه در دوشنبه, ۲۳ دی ۱۳۹۸ ساعت ۴:۲۴ ب.ظ

  • دیدگاه‌ها برای استیفای حقوق شهر و شهروند پس از ۴۰سال بسته هستند
  • 2 بازدید
  • چاپ چاپ

دیدگاه

نظرات در این پست بسته شده.