سه شنبه, ۱۷ تیر ۱۳۹۹

نام گذاری مجتمع بزرگ فرهنگی ، ورزشی و رفاهی در حال ساخت صنایع فولاد چادرملو در اردکان یزد بنام شهید حاج قاسم سلیمانی

جامع خبر(جامع نیوز):به پاس تجلیل از مقام والا و شامخ سردار سرافراز اسلام شهید حاج قاسم سلیمانی مجتمع بزرگ فرهنگی ، ورزشی و رفاهی در حال ساخت صنایع فولاد چادرملو در اردکان یزد بنام این شهید گرانقدر نام گذاری شد .

به گزارش جامع خبربه نقل از روابط عمومی شرکت چادرملو، به پاس تجلیل از مقام والا و شامخ سردار سرافراز اسلام شهید حاج قاسم سلیمانی مجتمع بزرگ فرهنگی ، ورزشی و رفاهی در حال ساخت صنایع فولاد چادرملو در اردکان یزد بنام این شهید گرانقدر نام گذاری شد .

مهندس محمود نوریان مدیر عامل شرکت معدنی و صنعتی چادرملو صبح امروز درگفت وگویی اعلام کرد: این کوچکترین اقدامی است که ما برای پاسداشت یاد و نام آن سرباز جان برکف و به واقع ایثارگر وطن برداشتیم تا همواره در یاد و خاطره نسل کنونی و آینده میهن اسلامی باقی بماند .

گفتنی است ، مجتمع فرهنگی ، ورزشی و رفاهی صنایع فولاد چادرملو که با مشارکت شرکت های آهن و فولاد غدیر ایرانیان و ارفع سال گذشته کلنگ آن به زمین زده شد، با هدف توسعه فراگیر و تقویت زیر ساختهای فرهنگی و اجتماعی در کنار توسعه فعالیت های صنعتی در شهرستان اردکان احداث می گردد .

این مجتمع در زمینی به وسعت ۴۳ هکتار و با زیر بنای ۳۰ هزار متر مربع ساخته می شود و در طرح آن احداث سالن چند منظوره ورزشی با گنجایش ۶ هزار نفر ، استخر سرپوشیده با امکانات جانبی ، سالن آمفی تاتر با ظرفیت یک هزار نفر ، سالن های پذیرایی با گنجایش بیش از یک هزار نفرو محوطه سازی و فضاهای تفریحی پیش بینی گردیده است

نوشته شده توسط تحریریه در چهارشنبه, ۱۸ دی ۱۳۹۸ ساعت ۲:۱۳ ب.ظ

  • دیدگاه‌ها برای نام گذاری مجتمع بزرگ فرهنگی ، ورزشی و رفاهی در حال ساخت صنایع فولاد چادرملو در اردکان یزد بنام شهید حاج قاسم سلیمانی بسته هستند
  • 2 بازدید
  • چاپ چاپ

دیدگاه

نظرات در این پست بسته شده.