چهارشنبه, ۱۵ مرداد ۱۳۹۹

نشست مدیران بانک اقتصاد نوین و شرکت پرداخت نوین

جامع خبر(جامع نیوز):نشست مدیران بانک اقتصاد نوین و مدیران پرداخت نوین برگزار شد.
به گزارش پایگاه خبری جامع خبر، مدیران ارشد و معاونین بانک اقتصاد نوین، میهمان اعضای هیات مدیره، مدیرعامل و معاونان شرکت پرداخت نوین بودند و پیرامون مسائل مختلف به بحث و تبادل نظر پرداختند.

در این جلسه که با حضور علیرضا بلگوری مدیرعامل بانک اقتصاد نوین برگزار شد، عملکرد پرداخت نوین در حوزه های مختلف مورد بحث و بررسی قرار گرفت. همچنین وحید حجتی مدیرعامل شرکت پرداخت نوین، به تشریح اهداف و برنامه های جدید شرکت پرداخت. حجتی از اقدامات متنوع جهت ارائه خدمات به روز تر و گسترده تر با تکیه بر فناوری های روز و نیازهای موجود در بازار برای پذیرندگان شرکت پرداخت نوین خبر داد.

در این نشست موضوعات پیش رو در حوزه‌های مختلف خدمات پرداخت از جمله: دستگاههای خودپرداز، پایانه‌های فروش، پرداخت های USSD، اپلیکیشن‌های موبایلی و… مورد بحث و بررسی قرار گرفت و نقشه‌های راهبردی برای بهبود خدمات رسانی در سطوح مختلف تعریف شد، تا در آینده نزدیک باعث رضایتمندی بیش‌تر مشتریان گردد.

در پایان این جلسه و پس از بررسی برنامه های متعدد توسط مدیران و ‌متخصصان، مقرر شد برنامه های آتی شرکت تا زمان نیل به اهداف تعریف شده، با همکاری و هم افزایی بیش تر میان بانک اقتصاد نوین و شرکت پرداخت نوین دنبال شود.

نوشته شده توسط تحریریه در چهارشنبه, ۲۵ دی ۱۳۹۸ ساعت ۲:۵۶ ب.ظ

  • دیدگاه‌ها برای نشست مدیران بانک اقتصاد نوین و شرکت پرداخت نوین بسته هستند
  • 5 بازدید
  • چاپ چاپ

دیدگاه

نظرات در این پست بسته شده.