چهارشنبه, ۱۸ تیر ۱۳۹۹

آغاز فعالیت ۲۰ ایستگاه تندرستی در بوستان های منطقه ۷

جامع خبر(جامع نیوز):شهردار منطقه ۷ از بازگشایی ایستگاه های تندرستی با رعایت پروتکل های بهداشتی در دو بخش آقایان و بانوان در راستای تقویت ورزش های عمومی در سطح بوستان های منطقه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۷، سمیه حاجوی با بیان این مطلب افزود: با توجه به وضعیت بوجود آمده در خصوص ویروس کووید-۱۹ و بر اساس مصوبه ستاد ملی مبارزه با کرونا مبنی بر آغاز فعالیت ایستگاه های تندرستی، ۲۰ ایستگاه فعالیت بدنی زیر نظر مربیان مجرب ورزش صبحگاهی آماده خدمت رسانی به شهروندان هستند.

وی توسعه ورزش های عمومی و حفظ سلامت شهروندان را از مهمترین اهداف ایستگاه های تندرستی برشمرد و گفت: کلیه بوستان ها در سطح منطقه جهت فاصله گذاری اجتماعی علامت گذاری شده و در تمامی ایستگاه های فعال تست تب سنجی و پالس اکسیمتری (سنجش میزان اکسیژن خون و تعداد ضربان قلب) به منظور غربالگری شهروندان انجام می شود.

شهردار منطقه ۷ به طرح غنی سازی اوقات فراغت شهروندان در ایام کرونا اشاره کرد و افزود: تمامی موارد و پروتکل های بهداشتی جهت برپایی ایستگاه از جمله رعایت حداقل فاصله ممکن بین ورزشکاران و رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی به مربیان ابلاغ و مربیان و شهروندان ملزم به رعایت آن هستند.

نوشته شده توسط تحریریه در سه شنبه, ۲۷ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۰۶ ب.ظ

  • دیدگاه‌ها برای آغاز فعالیت ۲۰ ایستگاه تندرستی در بوستان های منطقه ۷ بسته هستند
  • 10 بازدید
  • چاپ چاپ

دیدگاه

نظرات در این پست بسته شده.