چهارشنبه, ۰۵ آذر ۱۳۹۹

تسهیلات بانک سینا برای کسب و کارهای فاقد بیمه آسیب دیده از کرونا

جامع خبر(جامع نیوز):بانک سینا در ادامه اجرای طرح های حمایتی خود از کسب و کارها آسیب دیده از کرونا، پرداخت تسهیلات ویژه کسب و کارهای دارای آسیب دیده فاقد بیمه تامین اجتماعی را آغاز کرد.

به گزارش پایگاه خبری جامع خبر به نقل از روابط عمومی بانک سینا، این بانک پیرو دستورالعمل های ابلاغی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و با هدف کمک به حفظ و رونق اشتغال فعالان اقتصادی و کسب و کارهای دارای مجوز فعالیت از دستگاه های اجرایی مربوطه که بر اثر شیوع کرونا آسیب بیشتری دیده اند و فاقد پرونده بیمه نزد سازمان تامین اجتماعی هستند، تسهیلاتی را در نظر گرفته است.
این تسهیلات تا پایان مردادماه سال جاری و با نرخ سود ۱۲ درصد در قالب عقد قرارداد مرابحه ویژه کرونا به متقاضیان و واجدین شرایط پرداخت می شود.
تسهیلات یادشده در ۳ گروه و در قبال وثیقه چک و سفته قابل پرداخت است که طی آن اشخاص حقیقی خویش فرما یا خوداشتغال تا ۶۰ میلیون ریال، واحدهای کسب و کار فاقد امکان اثبات رابطه کارفرما-کارکن تا ۶۰ میلیون ریال صرفا به کارفرما و واحدهای کسب و کار دارای امکان اثبات رابطه کارفرما-کارکن تا ۸۰ میلیون ریال به ازای هر شاغل می توانند از این تسهیلات بهره مند شوند.
گفتنی است بانک سینا تاکنون اقدامات قابل توجهی را برای کمک به کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا اجرایی کرده است که آخرین آنها پرداخت وام قرض الحسنه به واجدین شرایط در قالب طرح های مهرآفرین و مواسات است. عدم برداشت خودکار اقساط وام گیرندگان قرض الحسنه و تسهیلات گیرندگان طبق دستورالعمل بانک مرکزی، کمک ۵۰ میلیارد ریالی به مددجویان کمیته حضرت امام(ره) در ۷ استان کشور و اهدای ۲۴ دستگاه آمبولانس به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بخشی دیگر از اقدامات بانک سینا در این زمینه بوده است.

نوشته شده توسط تحریریه در چهارشنبه, ۰۸ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۴:۵۷ ب.ظ

  • دیدگاه‌ها برای تسهیلات بانک سینا برای کسب و کارهای فاقد بیمه آسیب دیده از کرونا بسته هستند
  • 2 بازدید
  • چاپ چاپ

دیدگاه

نظرات در این پست بسته شده.