شنبه, ۱۶ اسفند ۱۳۹۹

آغاز موج تازه ابتکارات موبایلی ال‌جی برای کشف ناشناخته‌ها

جامع خبر(جامع نیوز):اتحاد ال‌جی با شرکای پلتفرمی و نوآوران صنعت جهت توسعه اسمارت‌فون‌های منحصربه‌فردی که عملکرد بسیار ویژه‌ای دارند.

ال‌جی الکترونیکس با انتشار یک ویدیوی ۳۰ ثانیه‌ای شروع پروژه Explorer را اعلام نمود که در آن به اولین اسمارت‌فون از این سری جدید اشاره‌شده است. Explorer Project یک ابتکار و همچنین دسته‌بندی جدید است و شامل دستگاه‌هایی خواهد بود که تجربیات کاربری متمایز و حتی هنوز ناشناخته‌ای را ارائه خواهند نمود. این پروژه درواقع یک استراتژی برای رسیدن به قلمرو‌های نامکشوف و ناشناخته‌ در این صنعت خواهد بود. جزئیات دقیق Explorer Project در ساعت ۱۰ به‌وقت تابستانی شرقی (EDT) روز چهاردهم سپتامبر از طریق کانال رسمی یوتیوبYoutube و صفحه فیس‌بوکFacebook LG Mobile به‌طور رسمی اعلام خواهد شد ، مشاهده ویدئو در صفحه آپارات ال جی Aparat .

ال‌جی پروژه Explorer را در پاسخ به نیازهای کاربردی متنوع مصرف‌کنندگان تلفن‌های همراه هوشمند و اقناع حداکثری حس کنجکاوی و هیجانات صنعت موبایل آغاز نموده. ال‌جی با یاری شرکای کلیدی مورد اعتماد خود به دنبال تحقق اهداف مبتکرانه Explorer و تزریق حیاتی نو به حوزه‌های بکر این صنعت، به همراه تجدید وضعیت و توسعه تجربه کاربری موجود است. علاوه بر این Explorer Project سمت‌وسویی تازه در مسیر استراتژی هم‌گرایی اسمارت‌فون‌های ال‌جی خواهد بود. «پروژه کاوشگر» منحصراً بر کاربردهای جدیدی متمرکز است که در طراحی‌های ابتکاری ال‌جی کشف‌شده‌اند. خط تولید جهانی جدید ال‌جی، مانند محصولات سری LG VELVET، شامل گروهی از ابزارهای رقابتی خواهد بود که بر سبک زندگی‌ مصرف‌کنندگان تمرکز دارد.

ال‌جی با همکاری شرکای صنعتی همچون Rave و Ficto و Tubi و NAVER به دنبال توسعه امکانات و قابلیت‌های منحصربه‌فردی است که تجربه دیداری موبایلی در ابزارهای Explorer Project را ارتقا خواهند بخشید. Qualcomm Technologies هم با تکنولوژی پردازنده‌های پیشرو صنعتی و دانش خود در خصوص چگونگی خلق عملکرد فوق‌العاده در سری محصولات متمایز ال‌جی، در این طرح مشارکت خواهد داشت.

Rave بدون هیچ محدودیت مکانی، کاربران را قادر می‌سازد تا از برقراری ارتباط با یکدیگر و پخش برخط محتوا لذت ببرند. Ficto هم که از پیشگامان تقسیم درآمد در حوزه محتوای موبایلی است، با راه‌اندازی سرویس پخش زنده بین‌المللی خود با پروژه کاوشگر همراه خواهد شد. Tubi در نقش بزرگ‌ترین سرویس پخش زنده رایگان تبلیغ-محور نیز یکی از همراهان اولیه Explorer Project است. NAVER، غول جستجوی بی‌رقیب کره جنوبی که همکاری نزدیکی در توسعه LG Dual Screen داشته، نسخه ویژه‌ای از مرورگر Whale باقابلیت‌های منحصربه‌فرد را برای دستگاه‌های Explorer Project توسعه خواهد داد.

Morris Lee رئیس شرکت ارتباطات موبایل ال‌جی می‌گوید: «ال‌جی و همکاران کلیدی‌اش دریافته‌اند که ارائه یک تجربه‌ کاربری جدید و متمایز برای مصرف‌کنندگان در حوزه اسمارت‌فون اهمیتی حیاتی دارد. ال‌جی همواره از پیشگامان توسعه ایده‌های رادیکالی و تجربه ناشناخته‌ها درزمینهٔ عوامل شکل‌دهنده اسمارت‌فون بوده و این تنها راه خلق نوآوری‌های ضروری در بازار موبایل است.»

نوشته شده توسط تحریریه در جمعه, ۱۴ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۴:۵۹ ب.ظ

  • دیدگاه‌ها برای آغاز موج تازه ابتکارات موبایلی ال‌جی برای کشف ناشناخته‌ها بسته هستند
  • 5 بازدید
  • چاپ چاپ

دیدگاه

نظرات در این پست بسته شده.