یکشنبه, ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

بانک کارآفرین با بیمارستان امام سجاد (ع) و بیمارستان کیان تفاهمنامه امضا کرد

جامع خبر(جامع نیوز): بانک کارآفرین با هدف تکریم و قدردانی از کادر درمان و به منظور پاسداشت تلاش‌های جامعه پزشکی، جهت ارائه تسهیلات به افراد واجد شرایط، با بیمارستان‌های امام سجاد (ع) و کیان تفاهمنامه امضا کرد.

به گزارش جامع خبربر اساس این گزارش، موضوع این تفاهمنامه‌ها اعطای تسهیلات به اشخاص معرفی شده از سوی بیمارستان‌های سجاد و کیان در قالب تسهیلات طرح‌های صبا، ارزش سلامت و جعاله تعمیر مسکن خواهد بود.

لازم به ذکر است که افراد موردنظر باید دارای مجوز پروانه اشتغال از نظام پزشکی و همچنین دارای صلاحیت اعتباری بر اساس دستورالعمل‌های اعتباری بانک کارآفرین و بانک مرکزی باشند.

گفتنی است بانک کارآفرین با هدف پاسخگویی به نیازهای جامعه پزشکی و به ‌منظور ارائه راه‌حل‌های نوین بانکی، اقدام به استقرار باجه‌‌های خدمات بانکی در بیمارستان‌ها نموده و همچنین در کنگره‌های علمی جامعه جراحان ایران، حضور مستمر داشته است.

مشتریان محترم جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد این طرح می‌توانند با مرکز تماس این بانک به شماره 23350-021 تماس حاصل نمایند. همچنین شعبه طالقانی شرقی در خصوص تفاهمنامه بیمارستان امام سجاد و شعبه قلهک در خصوص تفاهمنامه بیمارستان کیان پاسخگوی سوالات مشتریان خواهند بود.

نوشته شده توسط تحریریه در یکشنبه, ۱۶ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۱:۲۱ ب.ظ

  • دیدگاه‌ها برای بانک کارآفرین با بیمارستان امام سجاد (ع) و بیمارستان کیان تفاهمنامه امضا کرد بسته هستند
  • 1 بازدید
  • چاپ چاپ

دیدگاه

نظرات در این پست بسته شده.