شنبه, ۱۶ اسفند ۱۳۹۹

رقابت متخصصان کارجو، در ماراتن ۳ روزه صنایع شیر ایران

جامع خبر(جامع نیوز):مصاحبه تخصصی شرکت صنایع شیر ایران برای کارجویان متخصص از یکشنبه ۱۶ شهریور آغاز و تا ۱۸ شهریور ادامه دارد.

به گزارش پایگاه خبری جامع خبر به نقل از روابط عمومی شرکت صنایع شیر ایران (پگاه)، این مصاحبه تخصصی از میان ۲۰۸ پذیرفته شده مرحله اول آزمون کتبی (بامشارکت جهاد دانشگاهی) برگزار شده است و ۹۵ نفر طی آزمون علمی و تخصصی جذب خواهند شد.
در مصاحبه علمی و تخصصی که هم اکنون در شرکت پگاه تهران در حال برگزاری است، کارجویان متخصص به مدت ۳ روز به رقابت خواهند پرداخت تا بهترین‌ها در صنایع شیر ایران مشغول به کار شوند.
محمدرضا ویژه معاون توسعه و مدیریت منابع شرکت صنایع شیر ایران، در حاشیه این رویداد گفت: جذب نیروی انسانی متخصص هدف اصلی این آزمون‌هاست و معتقدیم در راستای ارتقای بازدهی و افزایش قابلیت توانمندسازی و جانشین پروری خواهد بود.
وی افزود: در این دوره، جذب متمرکز شرکت صنایع شیر ایران در ۴ رسته شغلی انجام شد و مقرر است تا در حوزه‌های تولید، کشت و صنعت و دامپروری، فنی و مهندسی و حراست پذیرش انجام شود.
گفتنی است عبداله قدوسی مدیر عامل شرکت صنایع شیر ایران، نیز با حضور در محل برگزاری آزمون، از روند انجام مصاحبه بازدید داشت

نوشته شده توسط تحریریه در سه شنبه, ۱۸ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۴:۳۷ ب.ظ

  • دیدگاه‌ها برای رقابت متخصصان کارجو، در ماراتن ۳ روزه صنایع شیر ایران بسته هستند
  • 4 بازدید
  • چاپ چاپ

دیدگاه

نظرات در این پست بسته شده.