پنج شنبه, ۱۴ اسفند ۱۳۹۹

پذیره نویسی صندوق سرمایه گذاری پالایشی یکم

جامع خبر(جامع نیوز):آمادگی بانک سپه برای پذیره نویسی واحدهای سرمایه‌ گذاری صندوق سرمایه‌ گذاری پالایشی یکم (نماد پالایش).

مشتریان بانک سپه می توانند از طریق مراجعه به درگاه‌های غیرحضوری و حضوری بانک و با ارائه اطلاعات مورد نیاز، نسبت به پذیره‏‌نویسی واحدهای سرمایه‌گذاری صندوق سرمایه گذاری پالایشی یکم از تاریخ 5 تا 19 شهریور ماه 1399 اقدام کنند.
به گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی بانک سپه،این بانک به عنوان یکی از بانکهای عامل پذیره‌نویسی واحدهای سرمایه‌ گذاری صندوق سرمایه‌ گذاری پالایشی یکم دولتی این امکان را برای مشتریان فراهم کرده است تا از طریق مراجعه به درگاه‌های غیرحضوری و حضوری و با ارائه اطلاعات مورد نیاز، نسبت به پذیره‏‌نویسی واحدهای سرمایه‌گذاری از تاریخ 5 تا 19 شهریورماه 1399 اقدام کنند.
بر اساس این گزارش سقف سرمایه گذاری هر شخص حقیقی (هر کد ملی)، حداکثرپنجاه میلیون ریال (پنج میلیون تومان) تعیین شده است وپذیره‏ نویسی برای هر فرد دارای کد ملی امکان‏پذیر است و محدودیت سنی برای متقاضیان وجود ندارد.
لازم به ذکر است متقاضیانی که قبلا در پذیره نویسی واحدهای سرمایه گذاری صندوق واسطه گری مالی یکم (دارا یکم) شرکت کرده اند ، می توانند در مجموع دو صندوق تا سقف 50 میلیون ریال پذیره نویسی کنند و داشتن کد بورسی برای پذیره نویسی الزامی نیست.
با توجه به تأکیدات ستاد ملی مبارزه با کرونا توصیه می‌شود هموطنان عزیز به منظور حفظ سلامت، جز در موارد ضروری، از مراجعه حضوری به شعب بانک جداً پرهیز نموده و پذیره نویسی را از طریق درگاه های غیرحضوری بانک (http://banksepah.ir , http://ebanksepah.ir ) انجام دهند

نوشته شده توسط تحریریه در چهارشنبه, ۰۵ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۷:۱۸ ب.ظ

  • دیدگاه‌ها برای پذیره نویسی صندوق سرمایه گذاری پالایشی یکم بسته هستند
  • 3 بازدید
  • چاپ چاپ

دیدگاه

نظرات در این پست بسته شده.