چهارشنبه, ۰۲ مهر ۱۳۹۹

کلهری: ۱۲ هزار متر ریسه پرچمی مشکی و کتیبه در میادین و معابر اصلی منطقه ۱۷ نصب شده است

جامع خبر(جامع نیوز):شهردار منطقه ۱۷ با تاکید بر اینکه منطقه ۱۷ با فرارسیدن ایام شهادت امام حسین و یارانش رنگ و بوی عاشورایی گرفته گفت: نصب ۱۲ هزار متر ریسه پرچمی مشکی و کتیبه در میادین و معابر محلات از جمله اقدامات صورت گرفته است.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۷ ، محمود کلهری گفت: با توجه به فرا رسیدن ایام سوگواری سید وسالار شهیدان امام حسین(ع) و یاران با وفایش امسال نیز چهره شهر سیاه پوش شده و دارالشهدای تهران نیز با برنامه ویژه شهرداری منطقه ۱۷ به سوگ شهدای کربلا نشسته است.با توجه به شیوع بیماری کرونا و تغییرات در برگزاری عزاداری ها لازم است که شهر بیش از گذشته چهره حسینی به خود بگیرد و به همین دلیل شهرداری منطقه ۱۷ تهران برنامه های ویژه ای برای ماه محرم در نظر گرفته است.
شهردار منطقه ۱۷ تهران افزود:در این ایام و با برنامه ریزی های صورت گرفته تا کنون ۱۲ هزار متر ریسه پرچمی مشکی و کتیبه در میادین و معابر اصلی محلات مناطق و همچنین ساختمان های اصلی و وابسته به شهرداری منطقه ۱۷ و ۲۰۰ متر ریسه مشبک در مقبره شهدای ابوذر و زمزم نصب شده است.
کلهری ادامه داد:یک پرچم بسیار بزرگ مشکی در میدان نهم دی و دو پرچم بسیار بزرگ ایران در خیابان زمزم و خیابان نقی منصوری و ۲۲۲ عدد پرچم های مشکی و ایران نیز در میدان نهم دی،پل سواره رو قلعه مرغی،هلال احمر و شهرداری های محلات نصب شده است.
وی در پایان با بیان اینکه نمای ساختمان های شهرداری منطقه ۱۷ سیاهپوش شده است تاکید کرد:سیاهپوشی نمازخانه های بوستان های مهم،اکران تبلیغات محیطی به مناسبت محرم،اجرای حذف زوائد فیزیکی مسیرهای منتهی به مراسم ،خاموش نمودن تمام ریسه های بلوطی و شلنگی در خیابان ابوذر، رشیدی جهان و میدان نهم دی از جمله دیگر اقدامات شهرداری منطقه ۱۷ برای ایام سوگواری امام حسین(ع) بوده است.

نوشته شده توسط تحریریه در دوشنبه, ۰۳ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۴۴ ب.ظ

  • دیدگاه‌ها برای کلهری: ۱۲ هزار متر ریسه پرچمی مشکی و کتیبه در میادین و معابر اصلی منطقه ۱۷ نصب شده است بسته هستند
  • 5 بازدید
  • چاپ چاپ

دیدگاه

نظرات در این پست بسته شده.