سه شنبه, ۱۲ اسفند ۱۳۹۹

معاون درآمدهای مالیاتی سازمان امور مالیاتی:

31شهریورماه، آخرین مهلت ارایه اظهارنامه اشخاص حقوقی و صاحبان املاک اجاری

جامع خبر(جامع نیوز):معاون درآمدهای مالیاتی سازمان امور مالیاتی کشور، تاکید کرد: 31 شهریور ماه، آخرین مهلت ارایه اظهارنامه مالیاتی اشخاص حقوقی و صاحبان املاک اجاری بابت عملکرد سال 1398 است و این مهلت به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد.

به گزارش جامع خبربه نقل از رسانه مالیاتی ایران، محمد مسیحی اعلام داشت: اشخاص حقوقی و صاحبان املاک اجاری که مطابق قانون می باید تا 31 تیر ماه هر سال نسبت به تسلیم اظهارنامه مالیاتی خود اقدام نمایند، امسال با توجه به شرایط خاص ناشی از شیوع ویروس کرونا و تاثیری که این معضل بر کسب و کار و مشاغل کشور داشته است، براساس مصوبه ستاد ملی مبارزه با کرونا و شورای هماهنگی اقتصادی سران قوا، تنها تا 31 شهریورماه فرصت دارند اظهارنامه مالیاتی خود را به صورت الکترونیکی به سازمان امور مالیاتی کشور ارسال و مالیات خود را نیز به صورت الکترونیکی پرداخت نمایند.

وی در خاتمه تاکید کرد: مودیان محترم، ضروری است اظهارنامه مالیاتی عملکرد سال 1398 خود را با مراجعه به سامانه عملیات الکترونیک مالیاتی به نشانی tax.gov.ir به صورت الکترونیکی ارایه نموده و از هر گونه مراجعه غیرضرور به ادارات مالیاتی اجتناب نمایند.

گفتنی است فعالان اقتصادی در صورت عدم ارایه اظهارنامه مالیاتی در موعد مقرر قانونی، علاوه بر محرومیت از تسهیلات و معافیت مالیاتی، مشمول جرایم قانونی غیرقابل بخشش خواهند شد.

نوشته شده توسط تحریریه در شنبه, ۲۹ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۱۵ ب.ظ

  • دیدگاه‌ها برای 31شهریورماه، آخرین مهلت ارایه اظهارنامه اشخاص حقوقی و صاحبان املاک اجاری بسته هستند
  • 22 بازدید
  • چاپ چاپ

دیدگاه

نظرات در این پست بسته شده.