شنبه, ۱۰ آبان ۱۳۹۹

راه اندازی مرکز فرآموز و آموزش های شهروندی در منطقه ۷

جامع خبر(جامع نیوز):شهردار منطقه ۷ از راه اندازی مرکز فرآموز و آموزش های شهروندی در این منطقه تا پایان سال جاری با هدف آموزش مهارت رفتاری به کودکان و نوجوانان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۷، سمیه حاجوی با بیان این مطلب افزود: با راه اندازی مرکز فرآموز در این منطقه تلاش خواهیم کرد، ارتقای سلامت و آموزش غیرمستقیم مهارت‌های رفتاری به گروه سنی کودک و نوجوان (۶ تا ۱۲ سال) را در راس اقدامات این منطقه قرار دهیم.

وی در ادامه تصریح کرد: آشنایی با ارتقای دانش کودکان و نوجوانان نسبت به انواع رفتارهای پرخطر، توانمندسازی گروه هدف در مواجهه با انواع آسیب های اجتماعی و اتخاذ رفتار مناسب، ارتقای فرهنگ خود مراقبتی در جامعه هدف، یادگیری مهارت‌های زندگی، پرورش خلاقیت‌ها و شکوفایی استعدادهای دانش‌آموزان، تقویت روابط اجتماعی و کاهش بروز رفتارهای پرخطر تنها بخشی از اهداف راه اندازی این مرکز است.

شهردار منطقه ۷ یادآور شد: مربیان در این مرکز در محیطی شاد، خلاق و بانشاط با بهره‌گیری از بازی، نمایش، نقاشی، سفالگری، داستان سرایی و … با درگیر نمودن همه حواس کودکان، مهارت های رفتاری را به روش‌های غیرمستقیم به کودکان آموزش می‌دهند.

به گفته وی فرآموز مکانی است که در آن تمام تلاش مربیان بر این اصل استوار است تا با اجرای برنامه های هدفمند آموزشی و پرورشی سطح رشد و توانایی عمومی و مهارت های اساسی زندگی کودکان را افزایش دهند.

نوشته شده توسط تحریریه در سه شنبه, ۲۲ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۲:۲۳ ب.ظ

  • دیدگاه‌ها برای راه اندازی مرکز فرآموز و آموزش های شهروندی در منطقه ۷ بسته هستند
  • 16 بازدید
  • چاپ چاپ

دیدگاه

نظرات در این پست بسته شده.