سه شنبه, ۱۲ اسفند ۱۳۹۹

پیام تبریک مدیرعامل بانک سپه به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس

جامع خبر(جامع نیوز):مدیرعامل بانک سپه طی پیامی، آغاز هفته دفاع مقدس را تبریک گفت.

به گزارش جامع خبربه نقل از پایگاه اطلاع رسانی بانک سپه، در پیام محمد کاظم چقازردی آمده اسـت: هفته دفاع مقدس از نقاط عطف تاریخ کشورمان و یادآور دلاورمردیها، از خودگذشتگی ها و رشادتهایی است که همواره در حافظه این سرزمین و مردم شریف آن جاودانه خواهد بود.

این پیام می افزاید: آرامش و امنیت امروز کشورمان را از برکت خون پاک شهدا و تلاش و مجاهدت کسانی داریم که سطر سطر تاریخ این مرز و بوم در 8 سال دفاع مقدس را به کلماتی ناب و عظیمی همچون صبر، عزت، وحدت، همدلی، حماسه، شرف، ایثار، سربلندی و… زینت بخشیده اند.

در این پیام آمده است: این روزها که هفته دفاع مقدس با ایام شهادت سرور و سالار شهیدان امام حسین (ع) و هفتاد و دو یار با وفایش پیوند خورده و صدای «هل من ناصر ینصرنی» آن امام همام بیش از هر زمان به گوش می رسد، بزرگترین وظیفه ما در این ایام، دو مهم است؛ حفظ و نگهداری از ارزشها و تداوم راه شهیدان و وفاداری به آرمانهای آنها و نیز زنده نگداشتن یاد و خاطره شهدا، چراکه «امروزه زنده نگه‌داشتن یاد و خاطره شهدا کمتر از شهادت نیست».

چقازردی در پیام خود تأکید کرده است: در نبرد اقتصادی حاضر که کمتر از دوران نبرد در میدانهای جنگ آن دوران نیست، باید هوشیارتر از گذشته و با ارتقای علم و دانش و آگاهی و با عزم و انگیزه ای جدی تر و راسخ تر در میدان نبرد حضور داشت و با معنا بخشیدن هرچه بیشتر به اقتصاد مقاومتی در عمل، موجبات رشد و رونق تولید را فراهم کرد.

در پایان این پیام بر نقش و اهمیت بانکها به ویژه در دوران نبرد اقتصادی در مسیر رشد و توسعه اقتصادی و تبریک مجدد این هفته و آرزوی توفیق برای تداوم راه شهدا تأکید شده است

نوشته شده توسط تحریریه در چهارشنبه, ۰۲ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۲:۲۶ ب.ظ

  • دیدگاه‌ها برای پیام تبریک مدیرعامل بانک سپه به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس بسته هستند
  • 4 بازدید
  • چاپ چاپ

دیدگاه

نظرات در این پست بسته شده.