شنبه, ۱۶ اسفند ۱۳۹۹

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس عنوان کرد

تجربه گرانبهای سیستم بانکی در ادغام بانکهای وابسته به نیروهای مسلح در بانک سپه

جامع خبر(جامع نیوز):عضو کمیسیون اقتصادی مجلس به سرانجام رسیدن موفق فرایند ادغام بانکهای وابسته به نیروهای مسلح در بانک سپه را تجربه ای گرانبها برای مدیریت سیستم بانکی عنوان کرد.

به گزارش جامع خبر به نقل از روابط عمومی بانک سپه؛ شهباز حسن پور عضوکمیسیون اقتصادی مجلس اظهار داشت: ادغام پنج بانک آنهم با ساختار متفاوت و بعضا ناهمگون در بانک سپه برای مسولین کشور بسیار مهم و حیاتی بود به نحوی که همواره جزو برنامه های مهم دولت و بانک مرکزی تلقی می شد.

رییس فراکسیون اصناف و اشتغال مجلس با اشاره به آثار و نتایج تلخ ادغام برخی بانکها و موسسات اعتباری طی سالهای گذشته گفت: ادغام پنج بانک بزرگ آنهم در این سطح بدون هیچ حاشیه جدی و در آرامش کامل بیانگر تلاش مجدانه ، مدیریت هوشمندانه و همراهی و همکاری همه فعالین مرتبط در تمام سطوح است.

نماینده مردم سیرجان اظهار داشت: مسولین و مدیران دست اندرکار این اقدام ارزشمند نشان دادند که می توان کارهای بزرگ را با داریت و توانمندی به گونه ای به سرانجام رساند که در تاریخ اقتصادی کشور ثبت شود.

حسن پور از جمله آثار و برکات این اقدام را نظم بهتر و بیشتر بازار پولی کشور عنوان کرد و اظهار داشت : بدون شک ادغام این پنج بانک در بانک سپه به عنوان یکی از بهترین ، فعالترین و نقش آفرترین بانکهای کشور در عرصه پولی و اقتصادی ، می تواند توان دولت و بانک مرکزی را در اجرای سیاستهای مهم پولی موفق تر کند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس تلاش چقازردی مدیرعامل بانک سپه و هیات مدیره همراه در عرصه میدانی ادغام را ستود و تصریح کرد: همه مدیران و کارکنان بانک سپه و بانکهای ادغامی با تلاش و کوشش و همراهی ثابت کردند می توان بزرگ ترین کارها را به بهترین شکل به سرانجام رساند.

حسن پور وجود یک بانک مقتدر و بزرگ همچون بانک سپه که به گفته مدیرعامل آن ، سیاست و استراتژی خود را هوشمندانه هدف مقدس کمک به رشد و توسعه اقتصادی کشور قرار داده از این پس می تواند بهتر و تاثیر تر از گذشته در کنار دولت و به بازوی توانمند آن برای اجرای سیاستهای پولی و تحقق اهداف کلان اقتصادی کشور باشد.

وی در پایان تلاشهای صورت گرفته در این خصوص را ستود و گفت: مجموعه سیستم بانکی اولین و مهمترین قدم برای اصلاح ساختارهای خود را خوب و مقتدر برداشته است.

نوشته شده توسط تحریریه در سه شنبه, ۱۶ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۲۹ ب.ظ

  • دیدگاه‌ها برای تجربه گرانبهای سیستم بانکی در ادغام بانکهای وابسته به نیروهای مسلح در بانک سپه بسته هستند
  • 7 بازدید
  • چاپ چاپ

دیدگاه

نظرات در این پست بسته شده.