دوشنبه, ۱۸ اسفند ۱۳۹۹

در سال جهش توليد: توليد بيش از ۳/۵ ميليون تن محصولات در پتروشیمی بندر امام/ تحقق بيش از ۹۵ درصد برنامه توليد

جامع خبر(جامع نیوز):پتروشيمی بندرامام در ۹ماهه سال جاری بيش از ۳/۵ ميليون تن انواع محصولات شيميايی و پتروشيميايی را توليد كرد تا موفق شود بيش از 95 درصد برنامه توليد خود را محقق کند.

به گزارش روابط عمومی پتروشيمی بندرامام ، با توجه به نامگذاری سال جاری از سوی مقام معظم رهبری به نام «جهش تولید»، اين شركت اهداف و برنامه های خود را منطبق با شعار سال تدوين و به منظور تحقق اين شعار اقدامات موثر و حائز اهميتی را در راستاي رفع موانع توليد اجرايی كرد تا توليد حداكثری صورت بگيرد.

پتروشيمی بندرامام دارای چهار مديريت فنی و توليد فرآورش 1 ، فرآورش 2 ، بسپاران و كيميا است كه وظيفه توليد انواع محصولات در سه زنجيره آروماتيك ، پلی الفينی ، كلر و PVC را به عهده دارند و اين در حاليست كه اين شركت از ابتدای سال تا پايان آذرماه در واحدهای توليدی خود موفق به توليد بيش از ۳/۵ ميليون تن محصولات در اين سه زنجيره توليدی شده است.

شايان ذكر است علی رغم اينكه پتروشيمی بندرامام و پنج شركت زيرمجموعه آن در ليست اوليه تحريم‌های ظالمانه آمریکا قرار گرفتند اما با همت و تلاش كاركنان و مديريت خود توانست ضمن اهتمام در امر توليد و صيانت از برنامه توليد، در بخش داخلی سازی قطعات، كاتاليست‌ها و مواد شيميايی نقش بی بديلی را ايفا کند و قطعات و مواد بسيار حساسی که به ویژه در صنعت پتروشیمی کاربرد زیادی داشتند را بومی سازی كند.

نوشته شده توسط تحریریه در سه شنبه, ۳۰ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱:۳۶ ب.ظ

  • دیدگاه‌ها برای در سال جهش توليد: توليد بيش از ۳/۵ ميليون تن محصولات در پتروشیمی بندر امام/ تحقق بيش از ۹۵ درصد برنامه توليد بسته هستند
  • 9 بازدید
  • چاپ چاپ

دیدگاه

نظرات در این پست بسته شده.