شنبه, ۱۶ اسفند ۱۳۹۹

رونق بیمه‌های آتش سوزی در بیمه “ما”

جامع خبر(جامع نیوز):پرتفوی بیمه های آتش سوزی شرکت بیمه “ما” در نه ماه ابتدایی سال ۹۹ از ۱۴۸۳ میلیارد ریال به ۳۳۱۵ میلیارد ریال افزایش داشت که نسبت به مدت مشابه سال قبل به میزان ۱۲۳ درصد رشد داشته است.

به گزارش جامع خبر به نقل از روابط عمومی بیمه “ما” یکی از رشته های بیمه ای که طی چند سال اخیر با استقبال شدیدی از سوی بیمه گذاران مواجه شده است، بیمه های آتش سوزی بیمه “ما” است به طوری که نرخ رشدی معادل ۱۲۳ درصد نسبت به دوره مشابه سال گذشته داشته است.

بر اساس آخرین آمار منتشر شده ازعملکرد ۹ ماهه شرکت، مدیریت بیمه های آتش سوزی بیمه “ما”، ۴۹۲۸۲۱ تعداد بیمه نامه صادر کرده و ۳۷۷ میلیارد ریال خسارت از جمله خسارت ناشی از سیل تاسف بار استان خوزستان پرداخت کرده است.

کفتنی است با توجه به احتمال رخ دادن بلایای طبیعی در کشور و به منظور آرامش خیال در روزهای پیش رو، هموطنان عزیز میتوانند به منظور حفظ اموال وسرمایه خود با مراجعه به کلیه نمایندگی ها وشعب شرکت بیمه “ما” در سراسر کشور، درخواست صدور بیمه نامه آتش سوزی جهت خانه، فروشگاه و سایر اموال منقول و غیر منقول به انضمام خطرات زلزله ، سیل ، طوفان ، ضایعات ناشی از نفوذ برف وباران و سایر خطرات مورد نیاز خود را ارائه و بلافاصله بیمه نامه خودرا دریافت نمایند.

نوشته شده توسط تحریریه در یکشنبه, ۲۱ دی ۱۳۹۹ ساعت ۹:۵۳ ق.ظ

  • دیدگاه‌ها برای رونق بیمه‌های آتش سوزی در بیمه “ما” بسته هستند
  • 5 بازدید
  • چاپ چاپ

دیدگاه

نظرات در این پست بسته شده.