یکشنبه, ۱۰ اسفند ۱۳۹۹

سازمان بورس بايد در اقدامي فوري دامنه نوسان را محدود كند

جامع خبر(جامع نیوز) ،كارشناس بازار سرمايه با تاكيد بر اينكه لازم است سازمان بورس در اقدامي فوري براي صيانت از سرمايه حدود ٦٠ ميليون سهامدار بازار سرمايه، دامنه نوسان را محدود كند، گفت: اين اقدام بايد حداقل در محدوده منفي صورت گيرد تا از آب شدن سرمايه مردم جلوگيري شود.

به گزارش روابط عمومي تيوا، نيما ميرزايي در برنامه تيوا بورس كه روز از شبكه تيوا پخش مي شود، اوضاع بازار بورس را نامطلوب دانست و افزود: نمودارهاي مربوط به سهام هاي كوچك و شاخص هموزن حكايت از ريزش و اشباع خريد دارند. در حال حاضر يكدست بودن صف هاي فروش و رنج هاي منفي بازار عمدتا به دليل كاهش قيمت دلار و چشم انداز فعالين بازار سرمايه است.

وي ادامه داد: بايد به اين موضوع دقت كنيم كه دلار تا چه ميزان قرار است ريزش داشته باشد. در حال حاضر واكنش بازار سرمايه نسبت به صحبت هاي هفته گذشته رئيس جمهور در خصوص دلار ١٥ هزار توماني بيش از حد است.

كارشناس بازار سرمايه گفت: تمام فعالين اقتصادي معتقدند كه بازار بورس به نقطه ارزندگي نزديك شده است به همين دليل در اين شرايط بايد با نگاه مسئولانه و مدبرانه نسبت به بازار، مشكل دامنه نوسان در اولين فرصت حل شود.

علاقه مندان جهت مشاهده كامل اين برنامه مي توانند به سايت تيوا به آدرس www.tva.tv مراجعه كنند

نوشته شده توسط تحریریه در سه شنبه, ۳۰ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱:۳۳ ب.ظ

  • دیدگاه‌ها برای سازمان بورس بايد در اقدامي فوري دامنه نوسان را محدود كند بسته هستند
  • 8 بازدید
  • چاپ چاپ

دیدگاه

نظرات در این پست بسته شده.