یکشنبه, ۱۰ اسفند ۱۳۹۹

در پنجمین همایش مسئولیت اجتماعی صنعت نفت

کتاب پایداری شرکتی و مسئولیت اجتماعی پتروشیمی نوری، رونمایی شد

جامع خبر(جامع نیوز):همزمان با برگزاری پنجمین همایش مسئولیت اجتماعی صنعت نفت کشور، از کتاب پایداری شرکتی و مسئولیت اجتماعی ( از تئوری تا عمل) شرکت پتروشیمی نوری رونمایی شد.
به گزارش جامع خبربه نقل از روابط عمومی پتروشیمی نوری، در این کتاب که راهنمای کسب و کار برای پایداری شرکتی است، علاوه بر شفاف سازی مفهوم اصلی مسئولیت اجتماعی(CSR) و بررسی مفهوم پایداری با استفاده از چارچوب استاندارد ۲۶۰۰۰ ، رویکردی عملیاتی برای اجرای یک استراتژی جامع پایداری و لزوم جاری سازی تفکر پایداری شرکتی در سازمان‌ها ارائه شده است.

پرداختن به داستان‌ها و مثال‌های واقعی و جذاب در ارتباط با پایداری شرکت و استفاده از یک شرکت فرضی برای ارائه درک درست از مراحل اجرای استاندارد مسئولیت اجتماعی و مفهوم ساده و در عین حال عمیق در مورد پایداری شرکتی از ویژگی های مثبت این کتاب است.

این کتاب به همت روابط عمومی و توسط حمید ستوده فر و حسین رستگار با استفاده از استاندارد ایزو ۲۶۰۰۰ و تجربه عملی پتروشیمی نوری تدوین و منتشر شده است.

شایان ذکر است که در این همایش شرکت پتروشیمی نوری برای دومین سال متوالی تندیس طلایی ویژه گزارش پایداری در سطح بین‌الملل را دریافت کرد

نوشته شده توسط تحریریه در جمعه, ۲۶ دی ۱۳۹۹ ساعت ۲:۵۲ ب.ظ

  • دیدگاه‌ها برای کتاب پایداری شرکتی و مسئولیت اجتماعی پتروشیمی نوری، رونمایی شد بسته هستند
  • 10 بازدید
  • چاپ چاپ

دیدگاه

نظرات در این پست بسته شده.