یکشنبه, ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

آغاز به کار دومین پویش آزادسازی مادران زندانی

جامع خبر(جامع نیوز) ،محمود کلهری شهردار منطقه 5 از آغاز به کار دومین پویش آزاد سازی مادران زندانی خبر داد و افزود: معتقدیم آزادی یک مادر به «نجات خانواده و نجات جامعه” منجر می شود و امیدواریم با مشارکت همه شهروندان مادران زندانی جرایم مالی تا نوروز 1400 به کانون گرم خانواده شان باز گردند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه۵ ، شهردار منطقه ۵ با اعلام این خبر گفت: سال 98 همزمان با ایام فاطمیه پویش آزادسازی مادران زندانی به راه افتاد و با برگزاری جشن گلریزیان در منطقه۵ تعدادی از مادران زندانی استان تهران، آزاد و به کانون خانواده بازگشتند.

محمود کلهری به ادامه این پویش در سال جاری اشاره کرد و گفت : امسال نیز برای رهایی مادران زندانی در تلاشیم تا با کمک مسئولین منطقه، خیرین ، سازمان زندان‌ها و نهادهای حقوقی و قضایی این مهم را انجام داده و شاهد آزادی مادران زندانی باشیم.

شهردار منطقه5 با بیان اینکه یکی از رسالت های شهرداری ها حمایت از آسیب دیدگان و پیشگیری از آسیب های بعدی برای ایشان است تاکید کرد: شهرداری حسب رسالت اجتماعی خود در این زمینه می تواند به خوبی نقش آفرینی کند و با کنارهم قرار دادن طیف های مختلف مخاطبین خود، با تقویت حس همدلی در میان شهروندان و انجام امور اجتماع محور مشکلات شهروندان آسیب دیده را بصورت پویش های مردمی برطرف کند.

او درباره فعالیت‌های منطقه5 در زمینه حمایت کاهش آسیبهای اجتماعی و حمایت از بانوان سرپرست خانوار گفت: شهرداری منطقه 5 تاکنون با زیرساخت های تخصصی در زمینه گرمخانه های بانوان و آقایان، مدرسه کودکان کار ، مراکز مهارت آموزی و اشتغال زنان (5 مرکز کوثر فعال) ، مراکز سلامت محور ، راه اندازی آموزش و ورزش های تیمی و حرفه ای برای کودکان و بویژه کودکان کار و سایر زیرساخت های اینچنینی گام های موثر و ماندگاری در زمینه کاهش آسیب های اجتماعی ، افزایش توان اشتغال و معیشت زنان سرپرست خانوار ، و سلامت شهروندان برداشته است.

این پویش همزمان با وفات حضرت فاطمه (س) در منطقه5 آغاز و در سالروز ولادت حضرت فاطمه (س) به پایان میرسد و طبق پیش بینی های صورت گرفته مادران زندانی، نوروز سال 1400 از زندان آزاد می‌شوند.

گفتنی ست روز گذشته و با حضورخیرین،معتمدین و متنفذین این منطقه و با رونمایی از پوستر این رویداد، دومین دوره پویش مردمی آزادسازی مادران زندانی آغاز به کار کرد.

نوشته شده توسط تحریریه در چهارشنبه, ۰۱ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱:۰۲ ب.ظ

  • دیدگاه‌ها برای آغاز به کار دومین پویش آزادسازی مادران زندانی بسته هستند
  • 11 بازدید
  • چاپ چاپ

دیدگاه

نظرات در این پست بسته شده.