پنج شنبه, ۱۴ اسفند ۱۳۹۹

آیین بهره‌برداری از ۱۱۰ باجه روستایی پست بانک برگزار می‌شود

جامع خبر(جامع نیوز) – آیین بهره برداری از ۱۱۰ باجه بانکی روستایی پست بانک ایران با اعتباری بالغ بر ۱۶۵ میلیارد ریال از محل بخش خصوصی و با مشارکت این بانک، چهارشنبه بیست و نهم بهمن ماه برگزار می شود.

به گزارش پایگاه خبری جامع خبر ، آیین بهره برداری از ۱۱۰ باجه بانکی روستایی پست بانک ایران با حضور ویدئو کنفرانسی دکتربهزاد شیری مدیرعامل پست بانک ایران و مسئولان استانی به منظور رعایت هر چه بیشتر دستور العملهای بهداشتی در مقابله با کرونا، با اعتباری بالغ بر ۱۶۵ میلیارد ریال از محل بخش خصوصی و با مشارکت این بانک، چهارشنبه بیست و نهم بهمن ماه سالجاری بطور همزمان در ۲۷استان و مناطق تهران برگزار می شود.

مناطق شرق و غرب استان تهران، آذربایجان شرقی، اصفهان و سیستان و بلوچستان به نمایندگی از ۲۷استان در روستاهای سربندان شهرستان دماوند، روستای چیچک لوی شهرستان اسلامشهر، روستای شورکنده شهرستان ارومیه، روستای دشت لو شهرستان فلاورجان و روستای کمب شهرستان چابهار با دستور دکتر بهزاد شیری اقدام به صورت مجازی افتتاح و بهره‌برداری از باجه های مذکور خواهند نمود.

گفتنی است: دکتربهزاد شیری در پایان آیین بهره برداری رهنمودهای لازم درخصوص مشارکت کارکنان و کارگزاران باجه های بانکی در راستای خدمت رسانی، رونق اقتصادی مناطق روستایی و کم برخوردار و جذب منابع را ارائه خواهد نمود.

نوشته شده توسط تحریریه در سه شنبه, ۲۸ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲:۴۰ ب.ظ

  • دیدگاه‌ها برای آیین بهره‌برداری از ۱۱۰ باجه روستایی پست بانک برگزار می‌شود بسته هستند
  • 2 بازدید
  • چاپ چاپ

دیدگاه

نظرات در این پست بسته شده.