سه شنبه, ۱۲ اسفند ۱۳۹۹

اعطای لوح تقدیر جایزه مسئولیت اجتماعی مدیریت به بیمه “ما”

جامع خبر(جامع نیوز)- شرکت سهامی بیمه “ما” در پنجمین کنفرانس ملی “فرهنگ ‌سازمانی با رویکرد مدیریت در شرایط بحران” موفق به دریافت جایزه مسئولیت ‌اجتماعی مدیریت شد.

به گزارش پایگاه خبری جامع خبر ، پنجمین کنفرانس ملی “فرهنگ ‌سازمانی با رویکرد مدیریت در شرایط بحران” توسط انجمن مدیریت ایران و با حضور رئیس انجمن و جمعی از استادان، کارشناسان، دانشجویان و فعالان حوزه فرهنگ سازمانی در تاریخ ۷ و ۸ بهمن ماه سال جاری، در دانشگاه خاتم برگزار و جایزه مسئولیت اجتماعی مدیریت و لوح تقدیر کنفرانس ملی فرهنگ ‌سازمانی به بیمه “ما” اعطا شد.
بر اساس این گزارش، جایزه مسئولیت اجتماعی مدیریت به پاس اتخاذ تدابیر اندیشمندانه در راستای ایفای تعهدات، اقدامات انسان دوستانه و عملکرد مناسب در زمینه مسئولیت های اجتماعی و همچنین تلاش های شبانه روزی پرسنل و بالغ بر ۳۰۰۰ نماینده در راستای عمل به استراتژی های تبیین شده و مدیریت بحران در زمان شیوع کووید ۱۹ به دکتر بهاری فر مدیر عامل شرکت اعطا شد.
گفتنی است ارتقای توانمندی رهبری و مدیریت بحران، شناسایی پدیده های بحرانی و مدیریت پیشگیرانه و ارائه تجارب جهت بحران های مشابه آینده در مسئولیت های اجتماعی از اهداف این کنفرانس دو روزه بود.

نوشته شده توسط تحریریه در یکشنبه, ۲۶ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۹:۲۴ ق.ظ

  • دیدگاه‌ها برای اعطای لوح تقدیر جایزه مسئولیت اجتماعی مدیریت به بیمه “ما” بسته هستند
  • 1 بازدید
  • چاپ چاپ

دیدگاه

نظرات در این پست بسته شده.