پنج شنبه, ۱۴ اسفند ۱۳۹۹

افزایش سرمایه جذاب ٢٣۴ درصدی بیمه دی تصویب شد

جامع خبر(جامع نیوز):گزارش توجیهی افزایش سرمایه شرکت بیمه دی از رقم ٢۵٠٠ میلیارد ریال به ٨٣۵٠ میلیارد ریال به تصویب هیات مدیره رسید.

به گزارش شما و اقتصاد به نقل از روابط عمومی؛ با توجه به تاکید مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام مورخ ١٣٩٩/٠۴/٣١ مبنی بر بررسی افزایش سرمایه شرکت بیمه دی، موضوع در دستور کار هیات مدیره قرار گرفت و مقدمات افزایش سرمایه از جمله ارزیابی مجدد دارایی های ثابت (شامل زمین و ساختمان) شرکت فراهم شد. این افزایش سرمایه به منظور تقویت بنیه مالی، ارتقای توانگری مالی، بهبود ساختار مالی برای نگهداری بیشتر سرمایه بیمه نامه ها، فراهم ساختن زمینه اخذ مجوز قبولی اتکایی و افزایش توان رقابتی شرکت با هدف کاهش سهم واگذاری اتکایی اختیاری و افزایش سهم نگهداری و همچنین افزایش ظرفیت این شرکت در قبول ریسک بوده و سبب افزایش سودآوری و بازدهی فعالیت شرکت خواهد شد.

در همین راستا هیات مدیره شرکت در تاریخ ١٣٩٩/١١/٠١ گزارش توجیهی افزایش سرمایه شرکت بیمه دی از مبلغ ٢۵٠٠ میلیارد ریال به مبلغ ٨٣۵٠ میلیارد ریال (معادل ٢٣۴ درصد) که ١۴۴ درصد آن از محل مازاد تجدید ارزیابی زمین و ساختمان و ٩٠ درصد آن از محل مطالبات و آورده نقدی سهامداران تامین خواهد شد، را مورد تصویب قرار داده و به مجمع عمومی فوق العاده صاحبان سهام پیشنهاد نموده است.

نوشته شده توسط تحریریه در سه شنبه, ۰۷ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱:۰۲ ب.ظ

  • دیدگاه‌ها برای افزایش سرمایه جذاب ٢٣۴ درصدی بیمه دی تصویب شد بسته هستند
  • 5 بازدید
  • چاپ چاپ

دیدگاه

نظرات در این پست بسته شده.