پنج شنبه, ۱۴ اسفند ۱۳۹۹

بهسازی امکانات جزیره هندورابی همگام با توسعه شهری جزیره کیش

جامع خبر(جامع نیوز)مدیرعامل شرکت عمران، آب و خدمات منطقه آزاد کیش از اقدامات عمرانی توسعه و بهسازی امکانات جزیره هندورابی خبر داد.
به گزارش جامع خبر ، ابوالفضل طیبی مدیرعامل شرکت عمران، آب و خدمات منطقه آزاد کیش با بیان این که همگام با توسعه شهری و زیرساخت های جزیره کیش به مشکلات و نیازهای ساکنین این منطقه رسیدگی می شود اظهار داشت: هر ماه به صورت مستمر از طرح های عمرانی این منطقه بازدید می شود و در خصوص رفع موانع و مشکلات جزیره هندورابی اقدامات موثری انجام شده است.

طیبی بر ضرورت اجرای طرح های عمرانی و توسعه زیر ساخت های جزیره هندورابی تاکید کرد و گفت: رفع مشکل آب شیرین کن جزیره هندورابی یکی از موضوعاتی است که در دستور کار شرکت عمران، آب و خدمات منطقه آزاد کیش قرار گرفته است.

به گفته طیبی تا کنون ۲۰ پایه روشنایی در معابر این منطقه نصب شده و تعداد ۲۰ پایه روشنایی دیگر نیز تا پایان بهمن امسال نصب خواهد شد.

وی در خصوص تعمیر و رنگ آمیزی خانه بهداشت، بهسازی لوازم بازی کودکان، ترمیم آب شستگی، روکش معابر و همچنین بازسازی وتعویض لوله کشی مخازن سوخت در جزیره هندورابی افزود: توسعه و رسیدگی به فضای سبز این منطقه از دیگر اقدامات عمرانی این شرکت است.

گفتنی است جزیره هندورابی درحد فاصل بین جزیره کیش و جزیره لاوان قرار گرفته و ۲۲٫۸ کیلومترمربع مساحت دارد

نوشته شده توسط تحریریه در دوشنبه, ۲۰ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۳:۱۱ ب.ظ

  • دیدگاه‌ها برای بهسازی امکانات جزیره هندورابی همگام با توسعه شهری جزیره کیش بسته هستند
  • 1 بازدید
  • چاپ چاپ

دیدگاه

نظرات در این پست بسته شده.