شنبه, ۱۶ اسفند ۱۳۹۹

در نمایشگاه «حمایت از ساخت داخل در صنعت پتروشیمی» امضا شد

تفاهم‌نامه بانک صادرات ایران و صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری

جامع خبر(جامع نیوز):​تفاهم‌نامه همکاری بانک صادرات ایران و صندوق نوآوری و شکوفایی در دومین نمایشگاه تخصصی «حمایت از ساخت داخل در صنعت پتروشیمی» امضا شد.
به گزارش روابط‌عمومی بانک صادرات ایران، تفاهم‌نامه همکاری بانک صادرات ایران و صندوق نوآوری و شکوفایی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با حضور مسئولان و مدیران شرکت‌های فعال در صنعت پتروشیمی در محل غرفه این صندوق در دومین نمایشگاه تخصصی حمایت از ساخت داخل در صنعت پتروشیمی به امضای حجت‌اله صیدی، مدیرعامل بانک صادرات ایران و علی وحدت، مدیرعامل صندوق نوآوری و شکوفایی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری رسید.
حجت‌اله صیدی در افتتاحیه این نمایشگاه با بیان این که صندوق نوآوری و شکوفایی در کنار سازندگان داخلی به تحقق اهداف صنعت پتروشیمی کمک می‌کند، بر حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان تاکید کرد.
برقراری و توسعه همکاری‌ها، ارائه خدمات مالی و بانکی، اعطای انواع تسهیلات در قالب عقود اسلامی، صدور ضمانت‌نامه، گشایش اعتبارات اسنادی ریالی و ارزی و ارائه انواع خدمات بانکداری الکترونیک توسط بانک صادرات ایران به این صندوق و شرکت‌های معرفی شده از سوی آن، از مفاد این تفاهم‌نامه است.
بانک صادرات ایران با حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان طی سال‌های اخیر، سهم مهمی در تامین مالی این شرکت‌ها و تولید محصولات نهایی آنها داشته است.

نوشته شده توسط تحریریه در سه شنبه, ۲۸ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲:۳۱ ب.ظ

  • دیدگاه‌ها برای تفاهم‌نامه بانک صادرات ایران و صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری بسته هستند
  • 0 بازدید
  • چاپ چاپ

دیدگاه

نظرات در این پست بسته شده.