شنبه, ۱۶ اسفند ۱۳۹۹

شرکت‌های گروه فولاد مبارکه واحدهای نمونۀ صنعتی استان چهارمحال و بختیاری

جامع خبر(جامع نیوز):در آیین تکریم صنعت‌کاران و معدن‌کاران برتر استان چهارمحال و بختیاری که با حضور استاندار این استان، رئیس خانۀ صنعت، معدن و تجارت ایران، مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان، رئیس خانۀ صنعت، معدن و تجارت استان و مسئولین اتاق بازرگانی برگزار شد، از مدیران عامل شرکت‌های ورق خودرو چهارمحال و بختیاری، فولاد سفیددشت چهارمحال و بختیاری و تاراز چهارمحال از شرکت‌های زیرمجموعۀ گروه فولاد مبارکه تجلیل شد.

در ابتدای این همایش، سهل‌آبادی، رئیس خانۀ صنعت، معدن و تجارت ایران، هدف از برپایی این همایش را تکریم فعالان و تلاشگران حوزه‌های مختلف تجاری و تولیدی و همچنین بررسی چالش‌های این حوزه و تبادل‌نظر صاحبان صنایع استان در خصوص دست‌یابی به راهکارهای عملیاتی برای رفع این مشکلات توصیف کرد.

وی با تأکید بر اینکه با هم‌دلی و هم‌فکری می‌توان بر مشکلات و موانع فعلی فائق آمد، تصریح کرد: در این شرایط دولت نیز باید با تمام قوا از بخش صنعت و تجارت حمایت کند و بوروکراسی و موانع اداری را کاهش دهد.

در ادامه، اقبال عباسی، استاندار چهارمحال و بختیاری نیز ضمن قدردانی از صنایع برتر استان خواهان توجه هرچه بیشتر به تولید و تولیدکنندگان شد.

نوشته شده توسط تحریریه در شنبه, ۲۵ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱:۳۴ ب.ظ

  • دیدگاه‌ها برای شرکت‌های گروه فولاد مبارکه واحدهای نمونۀ صنعتی استان چهارمحال و بختیاری بسته هستند
  • 0 بازدید
  • چاپ چاپ

دیدگاه

نظرات در این پست بسته شده.