یکشنبه, ۱۰ اسفند ۱۳۹۹

گاز به کن رسید

جامع خبر(جامع نیوز) ،محمود کلهری شهردار منطقه۵ از احداث خط لوله ۱۵ کیلومتری و در ارتفاع ۲۵۰۰ به چهار روستای امامزاده داوود (ع)، کیگا، رندان و طالون در بخش کن، و گازرسانی به این بخش از منطقه۵ خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه۵، محمود کلهری در مراسم افتتاح پروژه گازرسانی به روستاهای بخش کن گفت: در آستانه دهه مبارک فجر پروژه گازرسانی به روستاهای کن به همت شرکت گاز، فرمانداری و حمایت های استانداری تهران اجرا شد و مشعل گاز این پروژه در امام زاده داوود (ع) روشن و روستاهای امام زاده داوود(ع)، کیگا ، رندان و طالون هم از نعمت گاز برخوردار شدند.
محمود کلهری با بیان اینکه شهرداری و اداره حریم هم با دقت کافی و حمایت های همه جانبه در مسیر و استفاده از اعتبارات داخلی برای بازسازی مسیر ها و راه ها تلاش و همکاری می‌کنند افزود: باید با تعامل و همفکری شرایط خوب و مناسبی را برای حضور مردم و گردشگران در این مکان مقدس و ارزشمند فراهم سازیم.
کلهری با اشاره به اینکه شهرداری منطقه ۵ هماهنگی های لازم را در مورد ارسال نقشه‌های کلی اجرایی حفاری برای تایید اداره کل حریم شهرداری تهران انجام داده است گفت: سال گذشته عملیات گاز رسانی به روستای سولقان در بخش کن به پایان رسید و با اتمام عملیات گازرسانی در سایر روستاهای کن بالغ بر ۱۰ هزار نفر از نعمت گاز برخوردار شدند.
مراسم گازرسانی به روستاهای بخش کن با حضور استاندار ، فرماندار ، مدیر عامل شرکت گاز ، رئیس اداره کل اوقاف استان تهران، شهردار منطقه ۵، امام جمعه بخش کن و تعدادی از اهالی بخش کن برگزار شد.

نوشته شده توسط تحریریه در شنبه, ۱۱ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱:۵۱ ب.ظ

  • دیدگاه‌ها برای گاز به کن رسید بسته هستند
  • 4 بازدید
  • چاپ چاپ

دیدگاه

نظرات در این پست بسته شده.