یکشنبه, ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

فاز دوم مرکز داده شرکت انتقال‌داده‌های آسیاتک، در تراز ۱۰- برج میلاد تهران به بهره برداری رسید

جامع خبر(جامع نیوز):شرکت انتقال‌داده‌های آسیاتک، برترین اپراتور ارائه دهنده خدمات ارتباطی ثابت در ایران، به منظور گسترش خدمات دیتاسنتر خود، ارائه خدمات سرور اختصاصی و میزبانی سرور را در سلول‌های امن طبقه ۲- ( تراز ۱۰-) بزرگترین و امن‌ترین سازه مخابراتی ایران، برج میلاد تهران ،آغاز نمود.
آسیاتک در سال ۱۳۹۲ با دریافت مجوز IDC از مرکز ملی فضای مجازی، ارائه خدمات میزبانی و اشتراک مکانی مراکزداده خود را شروع کرده و پس از برنده شدن در مزایده عمومی تجهیز، راه‌اندازی و بهره برداری از فضای مخابراتی برج میلاد تهران، تنها بهره‌بردار انحصاری خدمات مخابراتی و دیتای این مجموعه است.
در فاز اول خدمات دیتا سنتر آسیاتک در برج میلاد، تعداد۲۶۰ رک در تراز ۲۸۴+، ۴۰ دستک با ظرفیت ۱۶۰ لینک در تراز ۲۹۷+ و بهره‌گیری از دکل مخابراتی در راس برج، به بهره برداری رسیده بود. فاز دوم و تکمیلی دیتاسنتر آسیاتک، در سلول های امن تراز ۱۰- برج میلاد تهران اجرا شده که در آن، هشت سلول اختصاصی هر یک با ظرفیت ۳۰ رک، جایگاه یابی شده است.
از جمله نکات مهم و قابل توجه این مرکز، ارایه خدمات در فضایی بالغ بر ۹۰۰ مترمربع، با استفاده از بروزترین زیر ساخت های امنیت داده و امنیت فیزیکی تجهیزات و همچنین تامین برق مورد نیاز دیتاسنترهای آسیاتک از ۲ بستر زیرساخت شهری، ۴ مسیر اضطراری و ۲ مسیر تغذیه باتری است.
جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره خدمات دیتا سنتر آسیاتک در تراز ۱۰- برج میلاد با شماره ۱۵۴۴ داخلی ۱۴۳۰ تماس حاصل کرده، یا ازطریق این صفحه نسبت به ارسال درخواست خود اقدام نمایید.

نوشته شده توسط تحریریه در سه شنبه, ۲۱ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۲۰ ب.ظ

  • دیدگاه‌ها برای فاز دوم مرکز داده شرکت انتقال‌داده‌های آسیاتک، در تراز ۱۰- برج میلاد تهران به بهره برداری رسید بسته هستند
  • 3 بازدید
  • چاپ چاپ

دیدگاه

نظرات در این پست بسته شده.