دوشنبه, ۲۳ فروردین ۱۴۰۰

اعلام ساعت کاری شعب کشیک بانک توسعه تعاون در نوروز۱۴۰۰

جامع خبر(جامع نیوز):شعب و واحدهای کشیک بانک توسعه تعاون در ایام نوروز ۱۴۰۰ از ساعت ۹ الی ۱۲ آماده ارائه خدمات به مشتریان هستند.

به گزارش جامع خبر به نقل از روابط عمومی بانک توسعه تعاون در راستای تداوم ارائه خدمات مطلوب به مشتریان ،در تعطیلات رسمی نوروز، شعب و واحدهای ستادی منتخب این بانک در روزهای ۲، ۳ و ۴ فروردین به صورت کشیک آماده ارائه خدمات به مشتریان خواهند بود.

بر این اساس، ساعت کاری و ارائه خدمات به مشتریان در شعب کشیک سراسر کشور از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۲:۳۰ برای کارکنان و از ساعت ۹ الی ۱۲ برای مشتریان با رعایت کامل ضوابط و مقررات خواهد بود.

همچنین لازم به ذکر است پیرو ابلاغ وزارت محترم تعاون، کار و رفاه اجتماعی با استناد به لایحه قانونی تعطیلات رسمی کشور، مصوب شورای انقلاب جمهوری اسلامی ایران، با توجه به بازه تعیین شده تعطیلات رسمی از ۲۹ اسفند الی ۴ فروردین ، روز سی ام اسفندماه جزو تعطیلات رسمی کشور محسوب شده و بنابراین شعب بانک در این روز تعطیل خواهند بود.

در پایان تصریح می گردد با توجه به تنوع و تکثر خدمات ارائه شده غیرحضوری و ظرفیت های مناسب بانکداری الکترونیک در بانک توسعه تعاون، مشتریان می توانند در هر روز و هر ساعت از شبانه روز از خدمات بانکداری مجازی این بانک از طریق سامانه های مدرن بانکی از جمله اینترنت بانک، موبایل بانک و سامانه بانکداری مجازی بانک توسعه تعاون استفاده نمایند.

نوشته شده توسط تحریریه در سه شنبه, ۲۶ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۲۹ ب.ظ

  • دیدگاه‌ها برای اعلام ساعت کاری شعب کشیک بانک توسعه تعاون در نوروز۱۴۰۰ بسته هستند
  • 2 بازدید
  • چاپ چاپ

دیدگاه

نظرات در این پست بسته شده.